Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

İstanbul Spor ve Aktif Yaşam Fuarı

 9 Nisan 2020 @ 10:00 - 12 Nisan 2020 @ 19:00    İstanbul

:

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı 3. Spor Ekipmanları, Fitness & Welness, Indoor ve Outdoor Sporları, Sporcu Sağlığı ve Spor Modası Fuarı (e-spor Özel Bölümü) 9-12 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Fuar Detayları

Türkiye’nin lider fuar şirketi TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından spor endüstrisinin büyümesini sağlamak misyonu ile 5 salon ve 40.000 metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, dört günde yaklaşık 68 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 93 farklı markayı bünyesinde barındıran 133 firma ve firma temsilcisini ağırlayan fuar, spor dünyasından önemli isimlerin bir araya gelmesini de sağladı. Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 43 ülkeden 200’e yakın bireysel ziyaretçinin yanı sıra tüm masrafları TÜYAP tarafından karşılanmak üzere ağırlanan Sırbistan, Makedonya, Kosova ve Gürcistan’dan 36 satın alma yetkilisi ile yeni iş birlikleri ve etkin stratejilerin oluşturulmasında da önemli rol oynadı.
Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, Türkiye’nin ilk ve tek spor fuarı olma konumunu elinde bulundururken, ticari bir organizasyon olmanın ötesinde sporun her dalını insanlarla tanıştırıp, sporu insanların hayat felsefesi haline getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca son zamanlarda başarılarıyla dünyada adını duyurmaya başlayan amatör sporların geniş kitlelere duyurulmasında da önemli rol üstlenmektedir. Bu sebeple spor, egzersiz ve sağlıklı yaşama ilgi duyan herkes Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda buluşarak fuara girdikleri ilk andan itibaren sağlıklı yaşam sektörüne dahil olmaktadır.
TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş.  tarafından düzenlenen; federasyonlar, spor ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı ürünleri, spor giyim ve aksesuarları, beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, spor eğitim ve programları, spor merkezleri ve kulüpleri, kozmetik ürünleri  tek çatı altında sergileneceği Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece İstanbul’da üçüncü kez kapılarını açmaya hazırlanmaktadır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
9 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
12 Nisan 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
http://sporveaktifyasamfuari.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar