Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı

 11 Nisan 2020 @ 09:00 - 12 Nisan 2020 @ 20:00    İstanbul    Ücretsiz

:

10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 11-12 Nisan tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, enerji verimliliğine yönelik faaliyette bulunan çok sayıda ulusal ve uluslararası firmanın bir araya geldiği ve ürünlerini sergilediği sektörün en önemli etkinliğidir. 02 Ocak 2018 tarihinde Resmi Gazete de yayınlanarak yürürlüğe giren “Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı” çerçevesinde, yurt içinden ve yurt dışından üniversite, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarından uzman kişilerin katılımı ile Türkiye’de ve Dünya’da enerji verimliliği alanında yürütülen çalışmaların, gelişmelerin ve gelecek öngörülerinin paylaşılacağı, kaynaktan nihai tüketime kadar enerjinin her aşamada verimli ve etkin kullanılması adına yapılan faaliyetlerin ve uygulamaların ele alınacağı oturumlar düzenlenecek, tartışma ortamları sağlanacaktır. 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuar organizasyonun ayrıntılı bilgilerine www.evf.gov.tr internet adresinden ulaşılabilir.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
11 Nisan 2020 @ 09:00
Bitiş:
12 Nisan 2020 @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:
Website:
http://www.evf.gov.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

ACPT Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar