Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Putech Eurasia

Poliüretan Sanayi Fuarı

 25 Kasım 2021 - 27 Kasım 2021    İstanbul

: /

PUTECH EURASIA 2021 – İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de başlıyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı: Putech Eurasia
7.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 25 – 27 Kasım 2021 tarihlerinde üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 5. ve 6. Salonlarda, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Putech Eurasia’da Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, poliüretan endüstrisi’nin lider firmaları bir araya geliyor olacak.

Putech Eurasia 2019 İstatistikleri
Putech Eurasia Fuarı 2019 yılında Eurasian Composites Show ile eş zamanlı olarak, 28 – 30 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleşti. Putech Eurasia fuarına 85 yabancı olmak üzere 144 katılımcı firma katıldı. Avrasya’nın Lider Poliüretan Fuarı: Putech Eurasia , 69 farklı ülkeden; 932’si yabancı ziyaretçi olmak üzere, 5.017 sektör profesyonelini bir araya getirerek önemli iş bağlantıları kurmalarını sağladı. Fuar ile eş zamanlı gerçekleşen konferans programı dahilinde, 3 gün boyunca, sektör profesyonelleri 24 ticari ve bilimsel sunum gerçekleştirdi.

Putech Eurasia 2019 Fuarı kapsamında düzenlenen “Poliüretan Pazarının Bugünü ve Geleceği & Yeni Teknolojiler ve Sektörel Gelişmeler” konulu panel oturumunda EUROPUR Başkanı Bart ten Brink, Flokser Kimya İcra Kurulu Üyesi Dr. Başar Yıldız, Kimteks Poliüretan CEO’su Cavidan Karaca, DOW Türkiye Poliüretan Sistem Evi Direktörü Levent Atmaca ve Pürplast Genel Müdürü Mehmet Şişmanoğlu; poliüretan pazarına dair en son gelişmeleri, Ar-Ge çalışmalarını ve pazar rekabetini masaya yatırdı.

Yeni Anlaşmalar, Yeni Açılımlar, Yeni İş Ortaklıkları
Putech Eurasia katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek olan sektör profesyonelleri bütün ilgilendikleri firmaların bir arada olduğu bir ortamda sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde edecekler. Kimya sektöründe düzenlendiği başarılı organizasyonlarla adını tüm dünyaya duyuran Artkim Fuarcılık’ın deneyimiyle Putech Eurasia dünyanın en önemli Poliüretan Sanayi Etkinliklerinden biri haline gelmiş ve her geçen yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Siz de Poliüretan Sanayinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Putech Eurasia’yı kaçırmayın.

Fuar Konusu

Poliüretan Hammaddeleri, Poliürea, Poliüretan Uygulamalar ve Üretim Teknolojileri
Poliüretan Kimyasallar, Sistem Evi, Makine Ekipmanları, Nihai Ürünler, Uygulamalar, Servisler

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Putech 2021 Putech 2022 PUTECH Eurasia

Detaylar

Başlangıç:
25 Kasım 2021
Bitiş:
27 Kasım 2021
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.putecheurasia.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Artkim Fuarcılık
E-posta:
bilgi@artkim.com.tr
Website:
www.artkim.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar