Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

UNICERA İstanbul

Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı

 2 Kasım 2021 - 6 Kasım 2021    İstanbul

: /

UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 2-6 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Fuar Detayları

Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, seramik ve mutfak sektörünü tek çatı altında buluşturdu

Fuarda, banyo ürünlerinden, zemin-duvar kaplamalarına, seramik işleme teknolojilerinden, mutfak ve dekorasyon ürünlerine kadar, 1.200’ün üzerinde markanın en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojileri, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Türkiye Seramik Federasyonu (TSF), Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER), iş birliği ve KOSGEB desteğiyle organize edilen Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul, milyonlarca dolarlık ihracat potansiyeline ev sahipliği yapacak.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 160 bin metrekare alanda organize edilecek olan fuar, 4 kıtadan 20 bini yabancı, 100 bin profesyonel ziyaretçi hedefi ile düzenlenecek.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA UNICERA İstanbul

Detaylar

Başlangıç:
2 Kasım 2021
Bitiş:
6 Kasım 2021
Fuar Kategori:
,
Website:
http://unicera.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar