Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar ICSG İSTANBUL: Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

ICSG İSTANBUL: Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı

8 Nisan 2020 @ 10:00 - 9 Nisan 2020 @ 19:00
İstanbul

ICSG ISTANBUL 2020 8. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı 8-9 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Başlangıç:
8 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
9 Nisan 2020 @ 19:00
İstanbul
Hoca Paşa, Ankara Cd., 34110 Fatih
İstanbul, 34110 Türkiye
(0212) 455 59 00

Organizatör

HHB Fuarcılık

10 yıllık profesyonel deneyim ve etkili kadroya sahip olan HHB Fuarcılık, kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının, fuar, kongre, seminer, ulusal ve uluslararası organizasyonlarını yapmaktadır. Sunduğu yüksek kalite hizmetler ile sektörde yerini almış olup, iş dünyasındaki yenilikler ve gelişmeleri yakından takip ederek profesyonel kadrosuyla VIP hizmet vermektedir.
Ülke ticaretini geliştirmek ve uluslararası platforma taşımak misyonuna sahip olan HHB Fuarcılık; güçlü alt yapısı ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlarda, ülkemizi enformasyon çağına taşıyacak uluslararası ikili görüşmeler, etkili tanıtım kampanyaları, pazarlama faaliyetleriyle ülkemizin ticaretinin gelişmesine katkıda bulunmakta, ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde tanıtımını sağlamaktadır. Sektörde öncü, etkin ve faydalı fuarları düzenleyerek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterilerine yurt içinde ve yurt dışında çözümler sunan, değişimleri yönlendiren, yerli ve yabancı iş ortaklarını değişik projelerle bir araya getiren HHB Fuarcılık; müşterilerini uluslararası platformda lider yapmak misyonuyla önder bir kuruluş olma hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir. HHB EXPO Şirketler Grubunun müşterilerine sunduğu hizmetler arasında; Profesyonel Fuar, Kongre ve Seminer Yönetimi, Danışmanlık ve Kurumsal Etkinlik Hizmetleri, Teknik, Ulaşım Hizmetleri, Yurt İçi & Yurt Dışı Turlar, Halkla İlişkiler ve Medya Hizmetleri de yer almaktadır.

+90 312 438 38 11
info@hhbexpo.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon