Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

ICSG İSTANBUL: Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı

 8 Nisan @ 10:00 - 9 Nisan @ 19:00    İstanbul

: /

ICSG ISTANBUL 2020 8. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı 8-9 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Fuar Detayları

Dijital altyapı ile şekillenen yaşam biçimini etkileyen şehirlere yönelik ekonomik gelişmenin, şehirlerarası rekabet edebilirliğin ve yaşam kalitesindeki artışın önemli bir aracı olarak görülen; kent, ekonomi, ulaşım, enerji ve altyapı yönetiminden, çevre, su ve atık yönetimine, güvenlikten erişilebilirliğe ve bilgi erişimine kadar birçok konuyu içine alan “Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Konsepti”ni ele alarak kentlerin yaşadıkları sorunları çözmeyi ve kent paydaşlarının hayat kalitesini artırmayı amaçlayan akıllı şehir, şebeke ve akıllı enerjiye dair çözüm önerilerinin global ölçekte ele alındığı ve gündemin belirlendiği en büyük organizasyon, Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Kongre ve Fuarı ICSG 2020.
Kentsel hizmetin kalitesinin, performansının ve etkisinin artırılmasına, kent maliyetlerinin ve enerji de dahil olmak üzere kaynak tüketiminin azaltılarak optimum fayda sağlanacak çözümlere ev sahipliği yapacak global bir platform oluşturmak ICSG 2020’nin öncelikli hedeflerinden yalnızca biri.
Akılllı Şehirlere Akıllı Çözümler…

Fuar Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google

Detaylar

Başlangıç:
8 Nisan @ 10:00
Bitiş:
9 Nisan @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://icsgistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

HHB Fuarcılık
Telefon:
+90 312 438 38 11
E-posta:
info@hhbexpo.com.tr
Website:
www.hhbexpo.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar