Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

ISAF Exclusive: Güvenlik Fuarı

 12 Mart 2020 @ 09:00 - 14 Mart 2020 @ 20:00    Ankara

:

Isaf Exclusive Fuarı ve Konferansı 12-14 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Güvenlik sektörünün en özel etkinliği olan ISAF Exclusive gerçekleşmeye başladığından bu yana sektörün en güncel ve en çok konuşulan konularını işledi. 4. Kez gerçekleşeceği 12-14 Mart 2020 tarihlerinde de bu geleneğini devam ettirecek olan ISAF Exclusive, dünyada sektörün en çok tartışılan konularını işleyecek.
2020 yılında ISAF Exclusive Konferansı’nın ana başlığı “Akıllı Yönetim, Akıllı Şehirler ve Güvenlik” olacak.
Bu başlıklar altında gerçekleşecek olan Konferans’ın konu içeriklerinde de gelişen teknolojiler ile birlikte “Smart” ana başlığı altında toplanan gelişmelerin etkisinde değişen yönetim ve şehirler ile buna paralel oluşan güvenlik ihtiyacı olacaktır.
Geçmiş yıllarda daha çok fiziksel olarak ihtiyaç duyulan güvenlik, teknoloji geliştikçe değişen kullanımlarımız ile birlikte ciddi bir değişim gösterdi. Bugün gelişen teknoloji ile birlikte bankacılık, alışveriş, kimlik bilgilerimiz, aile bilgilerimiz, kartlarımız, özel hayatımız… Artık her şey hepimizin cebinde taşıdığı mobil cihazlara taşındı. Bu cihazlar ile dünyanın her noktasından her şeye ulaşabilmek ve kendimize dair tüm işlemleri yapabilmemiz mümkün.
Gelişen ve değişen dünya ile birlikte devlet ve vatandaş arasındaki tüm işlemler de çok daha rahat bir şekilde elektronik ortamda gelişiyor. Bunun yanı sıra şehirler ve şehir yaşamında da hayatımızı kolaylaştıran ve hayatımıza konfor katan çok önemli değişimler yaşanıyor.
Ancak elbette teknolojideki olumlu gelişmeler değişen tek durum değil. Olumlu gelişmeler kadar bunların suistimale uğrayabildiği olumsuz durumlar da sürekli kendini yeniliyor, gelişiyor ve değişiyor.
İşte, ISAF Exclusive 2020, tüm bu konuları ele alacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
12 Mart 2020 @ 09:00
Bitiş:
14 Mart 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.isafexclusive.com/

Hangi Şehirde?

Ankara

Organizatör

Marmara Tanıtım ve Fuarcılık
E-posta:
marmara@marmarafuar.com.tr
Website:
www.marmarafuar.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar