Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Eurasia Rail

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı

 25 Kasım 2021 - 27 Kasım 2021    İstanbul

:

Eurasia Rail – Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı 25 – 27 Kasım 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail Türkiye’nin tek, dünyanın en büyük 3. demiryolu ve hafif raylı sistemler fuarıdır.

2019 yılında 229 katılımcıya ve 12.322 ziyaretçiye ev sahipliği yapan, kamu ve özel sektörün en çok kullanılan ürünlerine yer veren fuar, Türkiye’deki demir yolu ve hafif raylı sistemler sektörüne yönelik en önemli fuardır.

Fuar, Türkiye’nin oldukça kazançlı olan demir yolu sektörüne giriş için en kısa yoldur ve sektördeki alıcıların ve karar vericilerin buluşma noktasıdır.

Raylı sistemler sektörüne yönelik olarak Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Eurasia Rail, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini bir araya getirecek.
Fuarın bir parçası olarak gerçekleşecek olan kapsamlı konferans ve seminer programında hem ziyaretçiler hem de katılımcılar sektördeki son gelişmeler, yenilikler ve teknolojilerin yanı sıra sektörde karşılaşılan zorluklar ve bunlara yönelik olası çözümler hakkında bilgi alacak.

2021 yılında 9.kez düzenlenecek olan Eurasia Rail sektör devlerini ve profesyonel ziyaretçileri tek çatı altında toplayan en önemli platformdur. Fuar, 2011’den beri Avrasya bölgesinde sektörün nabzını tutmakla kalmayıp mevcut ilişkilere ve yeni işbirliklerine açılan kapıdır.

Yerel ve uluslararası fuar katılımcılarının yanı sıra T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, T.C. Devlet Demiryolları ve alt şirketleri, TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜVASAŞ ve TCDD Taşımacılık, Eurasia Rail 2021 için stantlarını ayırdılar. Eurasia Rail’de ayrıca içerik partnerimiz ve demir yolu ve metro teknolojilerine yönelik en son yeniliklerin küresel buluşma noktası olan SMARTRAIL işbirliğiyle Devlet Demiryolları’nın sektör güncellemesi ve «Demiryolu Teknoloji Konferansı»’nda sektöre dair üst düzey bilgi ve tecrübeler paylaşılacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Eurasia Rail Eurasia Rail 2021 Uluslararası Demiryolu Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
25 Kasım 2021
Bitiş:
27 Kasım 2021
Fuar Kategori:
Website:
https://eurasiarail.eu

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

HYVE Fuarcılık A.Ş.
Telefon:
+90 212 266 7010
Website:
http://turkey.hyve.group/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar