Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Van Kitap Fuarı

 7 Aralık 2018 @ 10:00 - 16 Aralık 2018 @ 22:00    Van    Ücretsiz

:

Doğu Anadolu’nun en büyüğü ‘Van kitap fuarı’ 7 Aralık’ta kapılarını kitapseverlere açıyor.

Fuar Detayları

Van Büyükşehir Belediyesi ve Van Valiliği öncülüğünde, Organize Sanayi Bölgesi Fuar Kongre Merkezinde 7-16 Aralık arasında açık olacak, Van Kitap Fuarı okuyucuları yayınevleri ve yazarlarla buluşturacak.
10 gün sürecek olan kitap fuarına Abdurrahman Dilipak, Yavuz Bahadıroğlu, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Canan Tan, Sevil Atasoy, Levent Gültekin, Kemal Hamamcıoğlu, Kahraman Tazeoğlu, Şermin Yaşar, Ahmet Günbay Yıldız, Mehmet Ali Bulut, Büşra Sanay, Ataol Behramoğlu, Sinan Yağmur, Emine Şenlikoğlu, Emre Dorman, Senai Demirci, Alişan Kapaklıkaya, Halit Ertuğrul, Banu Avar, Murat Tavlı, Kerem Fırtına, Meltem Güner gibi 150’nin üzerinde yazar ve araştırmacı katılarak imza günleri düzenleyecek.
Fuara İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa birçok ilden 150’nin üzerinde yayın evi ve kitap evi katılım sağlayacak. Farklı ülkelerden kitapseverlerinde katılması beklenen fuarı bu yıl 250 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
Vanlıların heyecanla beklediği fuarın resmi açılış töreni 7 Aralık Cuma günü yapılacak ve her gün 10.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Geçen yıl ilki düzenlenen Van Kitap Fuarını yaklaşık 150 bin kişi ziyaret etmişti.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
7 Aralık 2018 @ 10:00
Bitiş:
16 Aralık 2018 @ 22:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:

Hangi Şehirde?

Van

Yorum Bırakın

Avatar