Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Kapaklı Kitap Fuarı

 7 Şubat 2019 @ 13:00 - 17 Şubat 2019 @ 21:00    Tekirdağ    Ücretsiz

:

Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 1. Kapaklı Kitap Fuarı 7-17 Şubat tarihleri arasında Tekirdağ Kapaklı Krem Park AVM’de gerçekleşecek. Çok sayıda yayınevi ile yazar ve şairin katılacağı ve 10 gün sürecek Kitap Fuarı saat 13.00’da yapılacak törenle açılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

7-17 Şubat 2019 tarihleri arasında İnönü Mahallesinde Yıldızkent Ortaokulu yanında bulunan Krem Park AVM’de gerçekleştirilecek 1.Kapaklı Kitap Fuarının ilk gününde yazar Kahraman Tazeoğlu okuyucularıyla buluşacak.
ŞİİR DİNLETİSİ OLACAK
Kapaklı başta olmak üzere Çerkezköy, Saray ve diğer ilçelerden öğrenci ve vatandaşların yoğun ilgi göstermesi beklenen 1.Kapaklı Kitap Fuarının 2.gününde ise yazar Yelda Kırçuval okurlarıyla bir araya gelecek. Usta şair Haydar Ergülen 9 Şubat saat 14.00’da söyleşi ve imza programında sevenleriyle buluşacak. Bir diğer usta şair Şükrü Erbaş ise 15 Şubat’taki imza programının yanı sıra Metin Karausta ile birlikte şiir dinletisi sunacak. 12 Şubat’ta ise yazar Cem Gülbent okurlarıyla buluşacak.
CANAN TAN KİTAPLARINI İMZALAYACAK
Türkiye’nin en çok okunan yazarlarından olan Canan Tan, 15 Şubat tarihinde saat 14.00’da kitaplarını imzalayacak. Aynı gün yazar Sinan Yağmur da saat 15’te okurlarıyla bir araya gelecek. 16 Şubat Cumartesi günü ise saat 14’te yazar Murat Tavlı, saat 15’te çizgi romancı Yılmaz Aslantürk, Kötü Kedi Şerafettin karakteriyle tanınan karikatürist Bülent Üstün ve yazar Bilal Sami Gökdemir sevenleriyle bir araya gelecek.
Bölgemizdeki yazarlarında stant açacağı ve birçok yayınevinin katılım göstereceği 1.Kapaklı Kitap Fuarının son gününde ise yazar Şermin Yaşar imza ve söyleşi programında okurlarıyla buluşacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
7 Şubat 2019 @ 13:00
Bitiş:
17 Şubat 2019 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:

Hangi Şehirde?

Tekirdağ

Yorum Bırakın

Avatar