Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

 23 Mart @ 10:00 - 26 Mart @ 19:00    İstanbul

:

Turkeybuild – 44. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 23 – 26 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

44. yaşını kutlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, Türkiye yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyor. Fuar, hem Türk hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan hedef kitleye ulaşmanızı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’dan alıcıları cezbeden fuar, yeni iş birliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.


44. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı
44. yaşını kutlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, bölgedeki en etkili iş platformu olmasının yanı sıra, Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini de taşıyor. Fuar, hem yerel hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan oldukça hedefli bir kitleye ulaşmayı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’dan da alıcıları cezbeden fuar, yeni iş birliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.

Fuar, bu edisyonunda, 4 gün boyunca tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlarken ısıtma, soğutma, aydınlatma ve diğer tüketimleri için çok düşük miktarda enerji ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını da tamamen yenilenebilir kaynaklarından temin eden yeni nesil “Sıfır Enerji Binalar” konusunda düzenlenecek ZeroBuild Sıfır Enerji Binalar Forumu’nun Türkiye bölümüne de ev sahipliği yapacak.

Avrupa Birliği’nde 1 Ocak 2021 itibariyle zorunlu hale getirilen ‘Sıfır Enerji Binalar’a dönüşümün ülke gündeminde yer bulması amacıyla düzenlenen Uluslararası Sıfır Enerji Binalar Zirvesi-ZeroBuild Summit’22, 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz iki yıl boyunca dijitalde gerçekleştirilen ZeroBuild Türkiye’nin ardından bu yıl fiziksel olarak 44. Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul ev sahipliğinde düzenlenecek ZeroBuild Summit’22’de, ısıtma, soğutma, aydınlatma ve diğer tüketimleri için çok düşük miktarda enerji ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını da tamamen yenilenebilir kaynaklarından temin eden yeni nesil “Sıfır Enerji Binalar” konusu tüm boyutlarıyla ele alınacak.

ZeroBuild Institute tarafından organize edilen, ‘2053 Net Sıfır’ hedefine ilerlerken yapı sektöründe değişimi başlatmayı amaçlayan ZeroBuild Summit’22; çevresel etkilerinin yanı sıra ülke ekonomimiz, bireysel ekonomimiz ve milli güvenlik açısından da büyük önem taşıyan ‘Sıfır Enerji Binalar’ konusunda, ülkemizde tüm taraflar nezdinde gündem oluşturup değişime hız katmayı hedefleyecek. Zirve ayrıca kamu, özel sektör ve akademi arasında etkileşim sağlanarak yeni fikirlerin tanıtılması kapsamında iş geliştirmeye yönelik etkinlikleri de barındıracak.

“Change Starts Here! – Değişim Burada Başlıyor!” sloganı ile düzenlenecek olan ZeroBuild Summit’22, 4 gün boyunca 16 oturumda 100’e yakın konuşmacıyla, dünyadan ve ülkemizden uygulama örneklerinin paylaşımı ile tüm paydaşlara bir yol haritası sunabilmenin yanı sıra sahip olduğumuz mimarlık-mühendislik bilgisi ve üretim-sanayi kabiliyetleriyle “Sıfır Enerji Binalara” ulaşmanın aslında hiç de zor olmadığını tüm kamuoyuna anlatacak.

Fuar Konusu

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Hizmetler, Altyapı, Kaba Yapı, Bitirme İşleri, Tesisat, Elektrik-Elektronik, Bina Donanımı, Mutfak-Banyo, Çevre Düzenleme

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
İstanbul Yapı Fuarı İstanbul Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı TurkeyBuild TurkeyBuild İstanbul TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
23 Mart @ 10:00
Bitiş:
26 Mart @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.yapifuari.com.tr

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

HYVE Fuarcılık A.Ş.
Telefon:
+90 212 266 7010
Website:
http://turkey.hyve.group/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar