Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

 26 Nisan @ 10:00 - 29 Nisan @ 19:00    İstanbul

:

Turkeybuild – 45. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 26-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar Detayları

45. yaşını kutlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, bölgedeki en etkili iş platformu olmasının yanı sıra, Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini de taşıyor. Fuar, hem yerel hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan oldukça hedefli bir kitleye ulaşmayı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’dan da alıcıları cezbeden fuar, yeni iş birliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.

Fuar, bu edisyonunda, 4 gün boyunca tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlarken ısıtma, soğutma, aydınlatma ve diğer tüketimleri için çok düşük miktarda enerji ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını da tamamen yenilenebilir kaynaklarından temin eden yeni nesil “Sıfır Enerji Binalar” konusunda düzenlenen ZeroBuild Sıfır Enerji Binalar Forumu’nun Türkiye bölümüne de ev sahipliği yaptı.

Fuar Konusu

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Hizmetler, Altyapı, Kaba Yapı, Bitirme İşleri, Tesisat, Elektrik-Elektronik, Bina Donanımı, Mutfak-Banyo, Çevre Düzenleme

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
İstanbul Yapı Fuarı İstanbul Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı TurkeyBuild TurkeyBuild İstanbul TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
26 Nisan @ 10:00
Bitiş:
29 Nisan @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.yapifuari.com.tr

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

HYVE Fuarcılık A.Ş.
Telefon:
+90 212 266 7010
Website:
http://turkey.hyve.group/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar