Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Sign İstanbul

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı

 21 Eylül @ 10:00 - 24 Eylül @ 20:00    İstanbul

: /

Sign İstanbul 24. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sizleri bekliyor.

Fuar Detayları

Türkiye’den ve dünyadan 93 ülkeden 24.000 nitelikli alıcıyı bir araya getiren ve 300 katılımcı firmaya sunan SIGN İstanbul, endüstriyel reklamcılık ve dijital baskı dünyasının kalbindedir.

21-24 Eylül 2023 tarihleri arasında kapılarını 24. kez açacak olan SIGN İstanbul’da alıcılar, endüstri akranlarıyla ağ kurup en yeni trendlerle güncel kalırken, dijital baskı, serigrafi ve tekstil baskısının yanı sıra lazer makineleri, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, mürekkepler, 3D baskı teknolojisi ve görsel iletişim ve görüntüleme ekipmanları için uygun maliyetli makine aksamlarını da tedarik edecekler.

Fuar Konusu

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri, Dijital Teknoloji, Tekstil Baskı ve Serigrafi Teknolojisi, Sign Teknolojisi, Led Teknoljisi, Görsel İletişim, Outdoor Medya Pazarlama, 3 Boyutlu Baskı

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Promogift İstanbul Sign İstanbul Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
21 Eylül @ 10:00
Bitiş:
24 Eylül @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.signistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Tarsus Turkey Fuarcılık
Telefon:
(0212) 275 75 79
E-posta:
tarsus@tarsusturkey.com
Website:
https://www.tarsusturkey.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar