Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

ALUEXPO

Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı

 14 Ekim @ 10:00 - 16 Ekim @ 20:00    İstanbul

: / /

ALUEXPO – 7. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı 14-16 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde.

9758409
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Türk Alüminyum Sanayi’nin üretici firmalarının, ürünlerine pazar bulacağı ve üretim sürecinde kullanacağı malzeme, makina, ekipman ve teknolojiyi seçeceği bir iş platformu oluşturmayı amaçlayan ALUEXPO Fuarı, Türkiye ve Avrasya Bölgesi olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen alüminyum sektörü ilgililerinin bir kez daha buluşma noktası olmayı hedefliyor.

ALUEXPO – 7. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

Hannover-Messe Ankiros Fuarcilik A.Ş.
Tarih: 14-16 Ekim 2021
Yer: İstanbul Fuar Merkezi, 1. ve 2. Holler – İstanbul

AVRASYA ALUMİNYUM SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI

ALUEXPO, coğrafi konumunun avantajı ile dünya’nın dört bir yerinden gelen alüminyum üreticilerinin ve tedarikçilerinin vazgeçilmez buluşma noktası oldu.

ALUEXPO Fuarında katılımcılar birçok yeni bağlantı kurarak önemli anlaşmalara attı. Sektörü etkileyen kararların verildiği bu platforma katılarak siz de Türkiye ve Avrasya’nın büyümekte olan Alüminyum sektöründe yerinizi alma fırsatını kaçırmayın.

ALUEXPO Katılımcı Profili;

İstanbul Fuar Merkezi’nde önde gelen yerli alüminyum üreticileri ve küresel tedarikçi firmalar ürünlerini ve teknolojilerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Alüminyum sektörünün tüm tedarikçileri:

Ergitme, döküm, ısıl işlem ve yeniden ısıtma teknolojileri, Basınçlı döküm makina ve ekipmanları, Kokil döküm makina ve ekipmanları, Sürekli döküm makina ve ekipmanları, Refrakterler ve yalıtım malzemeleri, Hadde teknolojileri, Ekstrüzyon ve tel çekme teknolojileri, Döküm, Dövme ve Ekstrüzyon kalıpları, Kalıp ve aksamlarının üretimi ve malzemeleri, Test, ölçüm ve kontrol teknolojileri, Hurda prosesleri, yeniden kazanım, ıslah, geri dönüşüm teknolojileri, Yüzey işlemleri, Servis ve danışmanlık hizmetleri, dernekler ve yayınlar yine ALUEXPO’da yerlerini alacaklar.

Alüminyum sektörünün tüm üreticileri:

Birincil alüminyum, Sekonder aluminyum, Yarı bitmiş alüminyum ürünler; levha, profil, külçe, biyet, vb., Döküm ürünleri, Mimari uygulamalar için alüminyum sistem ürünleri, Endüstriyel üretimler için yarı mamüller ve Diğer alüminyum ürünlerini sergileyecekler.

ALUEXPO Ziyaretçi Profili;

Fuarı alüminyum üreticileri ve tedarikçileri olmak üzere yoğun olarak alüminyum ürün kullanan inşaat ve yapı, otomotiv, beyaz eşya, savunma, makina imalatı, ulaştırma, raylı sistemler, ambalaj, enerji, mutfak eşyası, iletken ve teller ve daha birçok sektör ilgilisi ziyaret ediyor. En az tanıtım maliyeti ile bu gelişen sektörlerde Avrasya bölgesindeki pazar payınız ve etkiniz artacaktır.

ALUEXPO – 7th International Aluminium Technology, Machinery and Products Trade Fair

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  Detaylar

Başlangıç:
14 Ekim @ 10:00
Bitiş:
16 Ekim @ 20:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
https://aluexpo.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar