Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar ALUEXPO
  • Bu fuar geçti.
:

ALUEXPO

Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı
12 Ekim 2023 @ 10:00 - 14 Ekim 2023 @ 19:00
İstanbul

ALUEXPO 2023 – 8. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı İstanbul Fuar Merkezi’nde.

ALUEXPO

Fuar Detayları

AVRASYA ALUMİNYUM SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI

ALUEXPO, coğrafi konumunun avantajı ile dünya’nın dört bir yerinden gelen alüminyum üreticilerinin ve tedarikçilerinin vazgeçilmez buluşma noktası oldu.

ALUEXPO Fuarında katılımcılar birçok yeni bağlantı kurarak önemli anlaşmalara attı. Sektörü etkileyen kararların verildiği bu platforma katılarak siz de Türkiye ve Avrasya’nın büyümekte olan Alüminyum sektöründe yerinizi alma fırsatını kaçırmayın.

ALUEXPO Katılımcı Profili;

İstanbul Fuar Merkezi’nde önde gelen yerli alüminyum üreticileri ve küresel tedarikçi firmalar ürünlerini ve teknolojilerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Alüminyum sektörünün tüm tedarikçileri:

Ergitme, döküm, ısıl işlem ve yeniden ısıtma teknolojileri, Basınçlı döküm makina ve ekipmanları, Kokil döküm makina ve ekipmanları, Sürekli döküm makina ve ekipmanları, Refrakterler ve yalıtım malzemeleri, Hadde teknolojileri, Ekstrüzyon ve tel çekme teknolojileri, Döküm, Dövme ve Ekstrüzyon kalıpları, Kalıp ve aksamlarının üretimi ve malzemeleri, Test, ölçüm ve kontrol teknolojileri, Hurda prosesleri, yeniden kazanım, ıslah, geri dönüşüm teknolojileri, Yüzey işlemleri, Servis ve danışmanlık hizmetleri, dernekler ve yayınlar yine ALUEXPO’da yerlerini alacaklar.

Alüminyum sektörünün tüm üreticileri:

Birincil alüminyum, Sekonder aluminyum, Yarı bitmiş alüminyum ürünler; levha, profil, külçe, biyet, vb., Döküm ürünleri, Mimari uygulamalar için alüminyum sistem ürünleri, Endüstriyel üretimler için yarı mamüller ve Diğer alüminyum ürünlerini sergileyecekler.

ALUEXPO Ziyaretçi Profili;

Fuarı alüminyum üreticileri ve tedarikçileri olmak üzere yoğun olarak alüminyum ürün kullanan inşaat ve yapı, otomotiv, beyaz eşya, savunma, makina imalatı, ulaştırma, raylı sistemler, ambalaj, enerji, mutfak eşyası, iletken ve teller ve daha birçok sektör ilgilisi ziyaret ediyor. En az tanıtım maliyeti ile bu gelişen sektörlerde Avrasya bölgesindeki pazar payınız ve etkiniz artacaktır.

Fuar Konusu

Alüminyum Ürünler, Üretim Teknolojileri, Makinaları, Ekipmanları
Hammaddeler, Birincil Alüminyum Ürünler, Farklı Endüstriler İçin Alüminyum Ürünler, Alüminyum Üretim Teknolojisi, Makina ve Ekipmanları, Yüzey İşlemleri

 


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
ALUEXPO ALUEXPO 2021 Uluslararası Alüminyum Teknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı
Başlangıç:
12 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
14 Ekim 2023 @ 19:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon