Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Runkara Expo Spor ve Teknoloji Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Runkara Expo Spor ve Teknoloji Fuarı

Ankara Spor ve Teknoloji Fuarı
6 Ekim 2023 @ 10:00 - 8 Ekim 2023 @ 18:00
Ankara

Runkara Expo – Ankara Spor ve Teknoloji Fuarı 6-8 Ekim tarihlerinde ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektörün ilgilileriyle buluşuyor.

Runkara Expo Spor ve Teknoloji Fuarı

Fuar Detayları

İnsanların hareket etme ihtiyacında derin bir anlayış vardır.

Ne yazık ki, günümüz yoğun temposunda en önemli şeyin insan sağlığı olduğunu unutuyoruz. Yaptığımız her şey hayatımızda iz bırakır. Hayatın kendisi bir yarış ve biz de bu yarışta koşuyoruz. Odaklanmak, rahatlamak, sınırlarımızı zorlamak ve sağlıklı kalmak için koşuyoruz. İnsan olmanın temeli, mümkün olan her şekilde aktif olmaktır.

Runkara bizim mutluluğumuz, meditasyonumuz, meydan okumamız ama en önemlisi paylaştığımız gelecek anılarımız.

Koşmak ruhumuzda var, kendi yolundan koş.

Misyonumuz
Runkara Yarı Maratonu uluslararası standartlarda planlanan ve hem amatörlerin hem de profesyonel katılımcıların yer aldığı bir maratondur.

Vizyonumuz
Ankara’ya uluslararası maraton ruhunu aşılamayı hedefleyen Runkara, farklı sektörlerden sponsor ve katılımcıları güvenli ve uluslararası standarttaki maraton ortamında halkımız ile bir araya getirme vizyonunu taşımaktadır.

Bu yolculukta RUNCZECH resmi ve profesyonel çözüm ortağımız olup, dünya çapında gerçekleştirdiği yarış deneyimlerini bizlerle paylaşmaktadır.

Fuar Konusu

Spor, Teknoloji, Egzersiz, Sağlık, Spor Ekipmanları, Spor Turizmi, Beslenme, E-Spor, Otomotiv, Oyun, Spor Kulüpleri, Egzersiz

 


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Ankara Spor Fuarı Ankara Spor ve Teknoloji Fuarı Ankara Teknoloji Fuarı Runkara Runkara Expo Runkara Expo Spor ve Teknoloji Fuarı
Başlangıç:
6 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
8 Ekim 2023 @ 18:00
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon