Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

PLASTPAK: Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı

 15 Nisan 2020 @ 10:00 - 18 Nisan 2020 @ 19:00    İzmir

:

PLASTPAK 3. Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı 15-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuar İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir / İZMİR’ de üçüncü kez sektörü bir araya getirecektir.

Fuar Detayları

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası’nın değerli destekleri ile plastik ve ambalaj sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması PLASTPAK İZMİR 2020 – 3.Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında ihtiyaç duyulan destek açısından büyük önem taşımakta ve 15-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir / İZMİR’ de üçüncü kez sektörü bir araya getirecektir.
Almanya, Tayvan, İtalya, Güney Kore, Özbekistan, Çin ve Türkiye’nin önde gelen 7 ülkeden 105 Firma ve Firma Temsilciği ve 25 ülkeden 12.368 prpfesyonel ziyaretçinin oluşturduğu C Salon’unda, 9.000 metrekarelik alanda hazırlanan Plastpak İzmir 2018 Fuarı’nda, Plastik ve Ambalaj Endüstrisi’nin tüm unsurları ile geniş bir yelpazede sergilendi. Bu yıl ilk kez “Gıda İşleme Teknolojileri” ve “Kauçuk” özel bölümleriyle de katılımcıları ilgili bölümlere odaklayan PLASTPAK İzmir Fuarı, daha kapsamlı ve verimli bir fuar dönemi için hazırlanmaktadır.
Fuarda, Plastik Sanayi, Kimya ve Hammadde Sanayi, Isıtma–Soğutma, Havalandırma Cihazları Üreticileri, Otomotiv Sanayi, Yazılım Sistemleri, Ambalaj Sanayi, Gıda ve İçecek Sanayi, İlaç ve Medikal Sanayi, Elektrik – Elektronik Sanayi, Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri, Kalıp Sanayi, Temizlik ve Hijyen, Boya ve Madeni Yağ alanlarında yeni teknolojilerini takip etme fırsatı sağlayacaktır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
15 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
18 Nisan 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.plastpakfuari.com/

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar