Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Mersin Kozmetik Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Mersin Kozmetik Fuarı

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı
15 Eylül 2022 @ 09:00 - 18 Eylül 2022 @ 20:00
Mersin

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı sektörün öncüsü firmaların katılımıyla ziyaretçilerle CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde buluşuyor.

Mersin Kozmetik Fuarı

Fuar Detayları

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuar CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde Mersin Evlilik ve Çeyiz Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşerek Mersin ve çevresindeki güzellik ve kozmetik firmaları için önemli katkılar sağlayacak.

Dünyadaki son trendler ve gelişen teknoloji ile birlikte kozmetik, güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin kullanımı bilinçlenerek artıyor. Güzellik ve kozmetik endüstrisi dünya üzerinde 200 milyar dolar, ülkemizdeyse yaklaşık 2 milyar dolarlık işlem hacmine sahip. Ülkemiz 80 milyonluk nüfusu ile kozmetik sektörü için yerli ve yabancı firmalar açısından çok büyük bir pazar oluşturuyor.

CNR Holding’in sektörde uzun yıllara dayanan deneyimiyle bu kez Mersin’de gerçekleştireceği fuar 100’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam 10.000 metrekare alanda organize ediliyor. Fuarda saç bakım ürünlerinden, bebek kozmetik ürünlerine, estetik bakım ürünlerinden kuaför bakım ürünlerine kadar birçok ürün sergilenecek.

Fuar Konusu

Kozmetik, Güzellik, Kişisel Bakım
Medikal Estetik, Dermatoloji Ürün ve Ekipmanları, Kozmetik & Makyaj Ürün ve Ekipmanları, Profesyonel Tırnak Ekipmanları & El Ayak Bakımı, Saç ve Bakım Ekipmanları ve Ürünleri

Fuar Özellikleri

Ulusal Fuarlar


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Kozmetik Fuarı Mersin Kozmetik Fuarı Mersin Kozmetik Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı
Başlangıç:
15 Eylül 2022 @ 09:00
Bitiş:
18 Eylül 2022 @ 20:00
Mersin
Mersin, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon