Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Mersin Kozmetik Fuarı

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı

 15 Eylül 2022 @ 09:00 - 18 Eylül 2022 @ 20:00    Mersin

:

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı sektörün öncüsü firmaların katılımıyla ziyaretçilerle CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuar CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde Mersin Evlilik ve Çeyiz Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşerek Mersin ve çevresindeki güzellik ve kozmetik firmaları için önemli katkılar sağlayacak.

Dünyadaki son trendler ve gelişen teknoloji ile birlikte kozmetik, güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin kullanımı bilinçlenerek artıyor. Güzellik ve kozmetik endüstrisi dünya üzerinde 200 milyar dolar, ülkemizdeyse yaklaşık 2 milyar dolarlık işlem hacmine sahip. Ülkemiz 80 milyonluk nüfusu ile kozmetik sektörü için yerli ve yabancı firmalar açısından çok büyük bir pazar oluşturuyor.

CNR Holding’in sektörde uzun yıllara dayanan deneyimiyle bu kez Mersin’de gerçekleştireceği fuar 100’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam 10.000 metrekare alanda organize ediliyor. Fuarda saç bakım ürünlerinden, bebek kozmetik ürünlerine, estetik bakım ürünlerinden kuaför bakım ürünlerine kadar birçok ürün sergilenecek.

Fuar Konusu

Kozmetik, Güzellik, Kişisel Bakım
Medikal Estetik, Dermatoloji Ürün ve Ekipmanları, Kozmetik & Makyaj Ürün ve Ekipmanları, Profesyonel Tırnak Ekipmanları & El Ayak Bakımı, Saç ve Bakım Ekipmanları ve Ürünleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Kozmetik Fuarı Mersin Kozmetik Fuarı Mersin Kozmetik Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
15 Eylül 2022 @ 09:00
Bitiş:
18 Eylül 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://cnrmersinguzellikfuari.com/

Hangi Şehirde?

Mersin

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

Yorum Bırakın

Avatar