Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

Mill Tech İstanbul

Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı

Mill Tech İstanbul: Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak.

2596232
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Düzenlediği başarılı fuar organizasyonları ile hem ülke ekonomisine, hem de katılımcı firmalara büyük katkılar sağlayan CNR Holding, Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Derneği (DESMÜD) ile birlikte, Türk değirmen sanayinin en büyük ticari platformu Mill Tech’i CNR Expo’da hayata geçiriyor.

CNR Holding, fuara yurt dışından ilgiyi artırmak için, Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA – Global Pazar İstihbarat Sistemi’ni kullanacak. Bu sistem ile dünyanın dört bir yanından değirmen makine ve teknoloji alıcılarını fuara davet ederek, ihtiyaçları doğrultusunda Türk firmaları ile buluşturulması sağlanacak. Özellikle farklı ülkelerden alımı yapan ve daha önce Türkiye pazarına girmemiş alıcılar bu sistem sayesinde fuara getirilecek. BIA sisteminin katkısıyla düzenlenecek Mill Tech’in profesyonel ziyaretçi rakamının 15 binin üzerine çıkması hedefleniyor.

Mill Tech’in yurt dışı tanıtım faaliyetleri CNR Holding’in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente aracılığı ile de yapılacak.

Fuar Konusu

Değirmen Makinaları Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı
Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem, Değirmen Makinaları, Bakliyat, Makarna, Bisküvi İşleme Makineleri, Depolama, Ambalaj, Paketleme

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
20 Ekim
Bitiş:
23 Ekim
Fuar Kategori:
, ,
Website:
http://milltechistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar