Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı

 31 Ekim 2020 @ 10:00 - 8 Kasım 2020 @ 19:00    Mersin

: / /

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı 31 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

15 yıldır dünyanın en büyük mobilya fuarlarını düzenleyen CNR Holding, mobilyadaki gücünü bir kez daha Akdeniz’in ticaret şehri Mersin’de gösterecek.

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, 31 Ekim-08 Kasım 2020 tarihleri ararsında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

2019’da 439’u yabancı, 22 bin 713’ü yerli olmak üzere toplam 23 bin 152 kişinin ziyaret ettiği fuar, Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED), Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD) ve KOSGEB desteğiyle gerçekleşecek.

Stratejik konumu ve ticari potansiyeliyle Türkiye’nin önde gelen şehirleri arasında yer alan Mersin’de düzenlenecek olan fuarda, ev ve ofis mobilyalarından aksesuarlara, bahçe ve yazlık mobilyalardan mobilya yan sanayi ürünlerine kadar birçok ürün ve ürün grubu, yerli ve yabancı alım heyetlerinin beğenisine sunulacak.

En yeni ürün ve trendlerin tanıtılacağı fuarda mobilya sektörünün lider firmaları sektör alıcılarına özel indirimli kampanyalar ve fiyat avantajları sunacak.

CNR İMOB Mersin, İran, Irak, Suriye, Kıbrıs, Mısır, Libya, Filistin’in yanı sıra Doğu Anadolu, İç Anadolu, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin mobilya ihtiyacının karşılanmasında ve Akdeniz Bölgesi’nin ekonomisinin güçlenmesinde önemli katkı sağlayacak.

Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Arap Ülkeleri’nden gelecek alım heyetlerinin de ağırlanacağı fuar, Adana, Mersin, Ankara ve Kayseri başta olmak üzere çevre illerden gelecek mobilya alıcılarına da ev sahipliği yapacak.

Fuar Sektörü

Mobilya Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
31 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
8 Kasım 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
http://mersin.cnrimob.com/

Hangi Şehirde?

Mersin

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar