Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı

 10 Eylül 2022 - 18 Eylül 2022    Mersin

: /

CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı 10-18 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

15 yıldır dünyanın en büyük mobilya fuarlarını düzenleyen CNR Holding, mobilyadaki gücünü bir kez daha Akdeniz’in ticaret şehri Mersin’de gösterecek.

CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı, 10-18 Eylül 2022 tarihleri ararsında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

2019’da 439’u yabancı, 22 bin 713’ü yerli olmak üzere toplam 23 bin 152 kişinin ziyaret ettiği fuar, Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED), Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD) ve KOSGEB desteğiyle gerçekleşecek.

Stratejik konumu ve ticari potansiyeliyle Türkiye’nin önde gelen şehirleri arasında yer alan Mersin’de düzenlenecek olan fuarda, ev ve ofis mobilyalarından aksesuarlara, bahçe ve yazlık mobilyalardan mobilya yan sanayi ürünlerine kadar birçok ürün ve ürün grubu, yerli ve yabancı alım heyetlerinin beğenisine sunulacak.

En yeni ürün ve trendlerin tanıtılacağı fuarda mobilya sektörünün lider firmaları sektör alıcılarına özel indirimli kampanyalar ve fiyat avantajları sunacak.

CNR Mersin Mobilya Fuarı, İran, Irak, Suriye, Kıbrıs, Mısır, Libya, Filistin’in yanı sıra Doğu Anadolu, İç Anadolu, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin mobilya ihtiyacının karşılanmasında ve Akdeniz Bölgesi’nin ekonomisinin güçlenmesinde önemli katkı sağlayacak.

Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Arap Ülkeleri’nden gelecek alım heyetlerinin de ağırlanacağı fuar, Adana, Mersin, Ankara ve Kayseri başta olmak üzere çevre illerden gelecek mobilya alıcılarına da ev sahipliği yapacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


CNR İMOB CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı Mersin Mobilya Fuarı Mersin Mobilya Fuarı 2022

Detaylar

Başlangıç:
10 Eylül 2022
Bitiş:
18 Eylül 2022
Fuar Kategori:
,
Website:
http://mersin.cnrimob.com/

Hangi Şehirde?

Mersin

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

Yorum Bırakın

Avatar