Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

Mersin Tarım Fuarı

Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı

 11 Kasım - 14 Kasım    Mersin

: /

Mersin Agrodays 16. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı 11-14 Kasım tarihleri arasında CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde yapılacak.

4536199
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı 15. yılında yeni teknolojiler, yeni yöntemler ve yeni ürünler ile birlikte tüm tarım sektörünü bir araya getirdi.

05-08 Mart 2020 tarihleri arasında Mersin’de düzenlenen 15. Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, her yıl profesyonel çevrelerden büyük katılım sağlayan Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biridir.

Tarım üretiminin her yıl %50 oranında arttığı Mersin’de, sektöre yapılan yatırımlar da buna paralel olarak artmakta olup bölgedeki tarım potansiyeline göre fuarda da her geçen yıl firma ve ziyaretçi sayısı artış göstermektedir.

Akdeniz Bölgesi’nin tarım, liman ve ticaret kenti Mersin’in ekonomisine önemli katkılar sağlayacak fuar, 200’den fazla yerli ve yabancı firmanın katılımıyla toplam 20.000 m2 açık ve kapalı alanda çeşitli ülkelerden gelen sektör profesyonellerini ağırlıyor.

Mersin Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, yerli ve yabancı firmaların çiftçi, ithalatçı, bayi firmalar ve diğer kurumsal müşterileri ile buluştuğu, ticari ilişkilerini geliştirdikleri bir ortam yaratıp fuar kapsamında yapılacak seminerler ile de sektöre yön verecek.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım
Bitiş:
14 Kasım
Fuar Kategori:
,
Website:
http://mersintarimfuari.com/

Hangi Şehirde?

Mersin

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar