Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

CNR World Of Contract

Proje Taahhüt, Uygulama Ürün ve Hizmet Sağlayıcıları İş Sözleşmeleri Fuarı

 9 Şubat 2022 - 12 Şubat 2022    İstanbul

: /

Fuar Navigation

World Of Contract – Proje Taahhüt, Uygulama Ürün ve Hizmet Sağlayıcıları İş Sözleşmeleri Fuarı, 09-12 Şubat 2022’de CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde!

Fuar Detayları

CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından 09-12 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan World of Contract Fuarı, proje, taahhüt uygulama ürün ve hizmet sağlayıcılarının nitelikli ürün ve tedarikçi arayan profesyonellere en son endüstriyel trendlerini ve eşsiz tasarım fikirlerini sunmalarına olanak sağlayacak.

Yurt içi alıcıların yanı sıra geniş katılımcı ve zengin ürün grubuyla 50 milyar dolarlık uluslararası pazarda ticari işletmelerin kalıcı çözüm ortaklıkları, etkili ve karlı iş bağlantıları kurabilmesi için büyük fırsat oluşturacak.

Katılımcı ve ziyaretçilerin ticari hacmini ve vizyonunu geliştirme hedefiyle düzenlenen World of Contract yeni ve kalıcı çözüm ortaklıklarıyla trendleri takip eden, yeni ve nitelikli ürünler arayan profesyonel alıcıları üst seviye üretici ve tedarikçilerle buluşturarak etkili ve karlı iş bağlantıları kurulmasına öncülük edecek.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


CNR World Of Contract Proje Fuarı Proje Taahhüt Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
9 Şubat 2022
Bitiş:
12 Şubat 2022
Fuar Kategori:
,
Website:
https://cnrworldofcontract.com

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar