Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

İzmir Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı Artıtercih

 18 Temmuz 2020 @ 09:00 - 26 Temmuz 2020 @ 20:00    İzmir    Ücretsiz

:

İzmir Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı 18-26 Temmuz tarihleri arasında Artı Fuarcılık tarafından Hilton İzmir Otel’de yapılacak.

Bizler, Eğitim Fuarcılığında 10 yılı aşan bilgi birikimimizi, tecrübe ve deneyimimizi +Tercih markamızda birleştirerek Eğitim Dünyasına kaliteli ve sonuç odaklı hizmet vermek anlayışıyla yola çıkıyoruz.

+Tercih Üniversite Tercih ve Tanıtım Fuarları’nda Türkiye genelinde başarı ve tercih eğilimlerine göre  belirlenmiş illerde gerçekleştireceğimiz organizasyonlarımızda lise son sınıf öğrencileriyle üniversitelerimizi bir araya getiriyoruz. Fuarlarımızın operasyonu Türkiye genelindeki ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören lise son sınıf öğrencilerimizin Meslek – Bölüm – Tercih  eğilimlerine göre detaylandırılmakta ve katılımcı üniversitelerimizle ziyaretçi öğrencilerimizin beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması hedeflenmektedir.

Ertelendi

İzmir Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı Artıtercih ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

Yüksek Öğrenim Üniversite Tercih
Yurt İçi Yurt Dışı Üniversiteler Eğitim Kurumları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
18 Temmuz 2020 @ 09:00
Bitiş:
26 Temmuz 2020 @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:
Website:
https://www.artitercih.com/

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

Artı Fuarcılık
Telefon:
+90 216 465 15 65
E-posta:
info@artifuar.com
Website:
www.artifuar.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar