Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

İzmir Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı Artıtercih

 18 Temmuz @ 09:00 - 26 Temmuz @ 20:00    İzmir    Ücretsiz

: /

İzmir Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı 18-26 Temmuz tarihleri arasında Artı Fuarcılık tarafından Hilton İzmir Otel’de yapılacak.

Bizler, Eğitim Fuarcılığında 10 yılı aşan bilgi birikimimizi, tecrübe ve deneyimimizi +Tercih markamızda birleştirerek Eğitim Dünyasına kaliteli ve sonuç odaklı hizmet vermek anlayışıyla yola çıkıyoruz.

+Tercih Üniversite Tercih ve Tanıtım Fuarları’nda Türkiye genelinde başarı ve tercih eğilimlerine göre  belirlenmiş illerde gerçekleştireceğimiz organizasyonlarımızda lise son sınıf öğrencileriyle üniversitelerimizi bir araya getiriyoruz. Fuarlarımızın operasyonu Türkiye genelindeki ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören lise son sınıf öğrencilerimizin Meslek – Bölüm – Tercih  eğilimlerine göre detaylandırılmakta ve katılımcı üniversitelerimizle ziyaretçi öğrencilerimizin beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması hedeflenmektedir.

Ertelendi

İzmir Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı Artıtercih ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Ne Kadar Kaldı?

1197069
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Konusu ve İlgili Sektörler

Yüksek Öğrenim Üniversite Tercih
Yurt İçi Yurt Dışı Üniversiteler Eğitim Kurumları

Detaylar

Başlangıç:
18 Temmuz @ 09:00
Bitiş:
26 Temmuz @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.artitercih.com/

Şehir

İzmir
Türkiye

Organizatör

Artı Fuarcılık
Telefon:
+90 216 465 15 65
E-posta:
info@artifuar.com
Website:
www.artifuar.com

Mekan Bilgisi

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın