Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

HunTrade Turkey: Av, Doğa Sporları Fuarı

 16 Nisan 2020 @ 10:00 - 19 Nisan 2020 @ 19:00    Antalya

:

EXPOFEST FUAR AŞ tarafından ilki düzenlenecek olan Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı ve Konferansı (HUNTRADE TURKEY) 16- 19 Nisan 2020 tarihlerinde EXPO ANTALYA’da düzenlenecektir.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Dünya kongre, konferans ve toplantı turizminde önemli bir hub olan Antalya Avrupa’nın en hızlı büyüyen markası ve ekonomisi olmakla birlikte yurt dışından direk uçuş ve bağlantılarıyla Doğu, Batı , Kuzey, ve Güney eksenleri arasında doğal bir köprü oluşturmaktadır. Ülkemizin Vize kolaylığı, Fuar alanının havaalanına yakınlığı , Fuarın yapılacağı tarihlerde ANTALYA daki 5 yıldızlı otellerin ekonomik fiyat ve müsaitliğinin, zengin turizm kültürü, ekonomik fiyatları ile rakiplerine karşı uluslararası önemli bir avantaj sağlamaktadır. Antalya Huntrade yerli ve yabancı katılımcıların yanı sıra Anadolu bayileri ve distirübitör arayan yabancı markaların yanısıra markalarını dünya pazarlarıyla buluşturmak isteyen yerli üretimin ve yabancı üretimin tanıtım ve pazarlama alanı olacaktır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
16 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
19 Nisan 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.huntradeturkey.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

Expofest Fuarcılık
E-posta:
murat@ozerm.com

Yorum Bırakın

Avatar