Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

HIMSS + Eurasia

HIMSS Avrasya Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı

 17 Kasım - 19 Kasım    Antalya

:

HIMSS + Eurasia – HIMSS Avrasya Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Konum

Antalya

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Türkiye ve bölge coğrafyadaki ülkeleri hedefleyen HIMSS + Eurasia, uluslararası konuşmacılar, paneller ve eğitim toplantıları ve B2B görüşmeleri ile sağlık bilişim sektörünün tüm taraflarını buluşturuyor. Sürekli değişen ve gelişen sağlık bilişimi alanında, yeni uygulama ve gelişmeleri keşfetmek için tüm sağlık profesyonelleri ve sağlık yöneticilerini 2021 yılı HIMSS + Eurasia etkinliğine davet ediyoruz.

1961 yılında kurulan HIMSS, bünyesinde yer alan 600 şirket ve 450 dernek/vakıf ile birlikte dünya çapında sağlık alanında 70.000’den fazla kişiyi kapsamaktadır. Merkezi Şikago’da olan ve Amerika, Avrupa ve Asya’da yapılanması bulunan HIMSS’in kuruluş amacı, bilgi teknolojilerinin, sağlık hizmetleri sunumunda ve geliştirilmesinde en uygun düzeyde kullanımını sağlamaktır.

Bilgi ve teknoloji yolu ile “daha iyi sağlık” konusuna odaklanan HIMSS, bilgi ve teknoloji kullanılarak verilen küresel ve nedene dayalı sağlık hizmetlerinin sonuçlarını performansı artırmak üzere optimize etmektedir. 50. yılını 2011’de kutlayan HIMSS, Georgia Teknoloji Enstitüsü’nde kurulmuştur.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  


HIMSS HIMSS + Avrasya HIMSS + Eurasia HIMSS Avrasya Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
17 Kasım
Bitiş:
19 Kasım
Fuar Kategori:
Website:
https://himsseurasia.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

ExpoTürk Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar