Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Kahramanmaraş Tarım, Seracılık, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Kahramanmaraş Tarım, Seracılık, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

18 Kasım 2021 - 21 Kasım 2021
Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Tarım, Seracılık, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Kahramanmaraş Belediye Fuar Merkezi’nde sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Kahramanmaraş Tarım, Seracılık, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

Fuar Detayları

Tarım sektörünün öncü kurum ve firmalarının deneyimlerini paylaşmak ve modern tarımın güncel uygulamalarını tanıtmak için eşsiz bir fırsat olan Kahramanmaraş Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı, her yıl yapılarak tarım sektörünün en önemli etkinliği haline gelmiş durumdadır.

Organizasyonumuzun ana hedefi, yurt içindeki sektör üreticilerinin özellikle yurtiçi ve yurtdışı alım heyetleri ile bir araya gelip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmaktır. Bu doğrultuda sektör üreticilerimiz, gerek yurt içi gerekse yurt dışından gelecek potansiyel müşterileri bir araya getirip, bu önemli ticari platformu en üst düzeyde değerlendirmiş, hem ürün satışı hem de teknolojik gelişmeleri yerinde görerek, ihtiyaçları olan her türlü bilgiye ve ürüne ulaşmış olacaktır.

Fuar Konusu

Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri, Sera, Su ve Sulama, Gübreler, Tohum, Fide, Fidan ve Bahçecilik, Ekolojik Tarım


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Kahramanmaraş Hayvancılık Fuarı Kahramanmaraş Seracılık Fuarı Kahramanmaraş Tarım Fuarı Kahramanmaraş Tarım Seracılık Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Kahramanmaraş Tarım Teknolojileri Fuarı Maraş Tarım Fuarı
Başlangıç:
18 Kasım 2021
Bitiş:
21 Kasım 2021
Kahramanmaraş
İsmet Paşa, Trabzon Blv., 46100 Kahramanmaraş Merkez/Dulkadiroğlu
Kahramanmaraş, 46100 Türkiye
(0344) 223 76 10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon