Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Kahramanmaraş Tarım, Seracılık, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

 18 Kasım 2021 - 21 Kasım 2021    Kahramanmaraş

:

Kahramanmaraş Tarım, Seracılık, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Kahramanmaraş Belediye Fuar Merkezi’nde sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Tarım sektörünün öncü kurum ve firmalarının deneyimlerini paylaşmak ve modern tarımın güncel uygulamalarını tanıtmak için eşsiz bir fırsat olan Kahramanmaraş Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı, her yıl yapılarak tarım sektörünün en önemli etkinliği haline gelmiş durumdadır.

Organizasyonumuzun ana hedefi, yurt içindeki sektör üreticilerinin özellikle yurtiçi ve yurtdışı alım heyetleri ile bir araya gelip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmaktır. Bu doğrultuda sektör üreticilerimiz, gerek yurt içi gerekse yurt dışından gelecek potansiyel müşterileri bir araya getirip, bu önemli ticari platformu en üst düzeyde değerlendirmiş, hem ürün satışı hem de teknolojik gelişmeleri yerinde görerek, ihtiyaçları olan her türlü bilgiye ve ürüne ulaşmış olacaktır.

Fuar Konusu

Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri, Sera, Su ve Sulama, Gübreler, Tohum, Fide, Fidan ve Bahçecilik, Ekolojik Tarım

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Kahramanmaraş Hayvancılık Fuarı Kahramanmaraş Seracılık Fuarı Kahramanmaraş Tarım Fuarı Kahramanmaraş Tarım Seracılık Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı Kahramanmaraş Tarım Teknolojileri Fuarı Maraş Tarım Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
18 Kasım 2021
Bitiş:
21 Kasım 2021
Fuar Kategori:
Website:
http://ktftr.com/

Hangi Şehirde?

Kahramanmaraş

Organizatör

ECR Fuarcılık
E-posta:
info@ecrfuar.com.tr
Website:
www.ecrfuar.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar