Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

Mersin Kitap Fuarı

 20 Kasım - 28 Kasım    Mersin

: /

Mersin Kitap Fuarı CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde  20 – 28 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak.

9987647
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

Türkiye’nin öncü fuar organizasyon firması CNR Holding, 20 – 28 Kasım 2021 Mersin CNR Kitap Fuarı’nda, Türkiye’nin her köşesinden kitapseverleri buluşturmaya hazırlanıyor

Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) iş birliği ve KOSGEB desteği ile düzenleniyor.

Pozitif Fuarcılık tarafından 12.500 metrekarelik alanda organize edilecek olan CNR Mersin Kitap Fuarı, 9 gün boyunca 500’ü aşkın imza gününün yanı sıra paneller ve söyleşilere de sahne olacak.150 binin üzerinde kitapseverin ziyaret etmesi beklenen fuar bölgenin en önemli kültürel etkinliği olacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
20 Kasım
Bitiş:
28 Kasım
Fuar Kategori:
,
Website:
http://cnrmersinkitapfuari.com/

Hangi Şehirde?

Mersin

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

2 yorum

  • Avatar
    Sevil ATEŞ Cevapla

    Merhaba. Ben yazar olarak kitap fuarınıza katılmak istiyorum.Us yayınlarından,Kadınca isimli kitabın yazarıyım.İmza günü ve okurlarla buluşmak için sizin organizasyonunda yer almayı çok istiyorum.Silifkede ikamet ediyorum. Böyle bir başvuru şansım var mı öğrenmek istiyorum.

Yorum Bırakın

Avatar