Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Future Fish Eurasia

Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı

 15 Ekim 2020 @ 10:00 - 17 Ekim 2020 @ 18:00    İzmir

:

Future Fish Euroasia 2020 Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı 15-17 Ekim tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşecek.

Ertelendi

Future Fish Eurasia ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Türkiye’nin TEK su ürünleri fuarı olan Future Fish Eurasia Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı’nın 10. edisyonu, 15 – 17/10/2020 tarihleri arasında, Fuar İzmir Gaziemir Alanı’nda, Avrasya Fuarcılık tarafından düzenlenecektir.
Future Fish Eurasia Fuarı, yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin ajandasında sağlam bir yer edinmiş, konusunda bölgemizin en etkili uluslararası fuarı olarak, sektörün buluşma noktası haline gelmiştir. Future Fish Eurasia 2020 Fuarı ziyaretçileri, sektördeki en yeni ürün ve teknolojileri bir çatı altında izleme fırsatı bulacak, vizyonlarını ve işlerini geliştirme fırsatı yakalayacaklardır.
Ağırlıklı olarak Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden olmak üzere, dünyanın dört bir yanından gelecek sektör profesyonelleri; fuarda taze, dondurulmuş ve işlenmiş su ürünlerinden, akuakültür, balıkçılık ve işleme makine ve ekipmanlarına; aşı ilaç ve dezenfektanlardan soğutma sistemleri ve buz makinalarına kadar geniş bir ürün yelpazesini yakından tanıma, yenilikleri izleme fırsatı bulacaklardır.
Su Ürünleri Sektörü’nün lokomotif kurum ve kuruluşlarının stant ile yer alacağı Future Fish Eurasia 2020 Fuarı, su ürünleri ya da ekipmanları satın almak isteyen firmalar, sektöre yeni giriş yapmak isteyen yatırımcılar, ithalatçılar, toptancılar, dağıtımcılar, oteller, restaurantlar, catering firmaları, öğrenciler ve akademisyenler için kaçırılmaz bir platformdur.
Ziyaret Saatleri
Perşembe – Cuma: 10.00 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 16.00
Fuar Alanı: Fuar İzmir, Gaziemir

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
15 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
17 Ekim 2020 @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.eurasiafairs.com

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

Avrasya Fuarcılık

Nerede?

Fuarİzmir
Telefon:
0232 497 10 00
Websitesi:
https://fuarizmir.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar