Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

Bayim Olur musun?

Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı

 26 Ekim @ 10:00 - 29 Ekim @ 19:00    İstanbul

:

21. Bayim Olurmusun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 26-29 Ekim tarihleri arasında İstanbul – Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde.

13269824
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından, bayilik ve franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor. Franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar, ülkemizin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nda girişimcilerle bir araya geliyor.


Birçok farklı sektörden markaların yer aldığı, Bayim Olur musun – Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve REDSTONE ana sponsorluğunda, sektörün ticaret ağlarını örmeye devam edecek.

Fuarın 21.’si, 26-29 Ekim 2023 tarihleri arasında, İstanbul – Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yatırımcı ve markaları buluşturmaya devam edecek. Türkiye franchise sektörünün nabzını attığı bu devasa organizasyon, franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında toplayacak.

Fuar Konusu

Bayilik, Distribütör ve Franchise Veren Firmalar
Gıda, Restoran, Bilişim, Mağazacılık, Tekstil, Hazır Giyim, Emlak, Eğitim, Takı Aksesuar, Mobilya, Hizmet, Kozmetik, Oto Bakım, Oyuncak, Züccaciye

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
26 Ekim @ 10:00
Bitiş:
29 Ekim @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
https://bayimolurmusun.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Medya Forf Fuarcılık
E-posta:
info@medyafors.com
Website:
www.medyafors.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar