Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Interfresh Eurasia

Yaş Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı

 16 Eylül 2021 - 18 Eylül 2021    Antalya

: /

Euroasia Interfresh/ Sebze, Meyve, Ambalaj ve Lojistik Teknolojileri Fuarı Antalya Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Interfresh fuarının ana amacı; Yaş Meyve, sebze, lojistik, ambalaj ve paketleme firmalarını birlik, dernek ve bakanlıkları yurtdışı alıcılarla bir araya getirip hem bir sektör buluşması olması hem de bir iş trafiği yaratmasıdır.

Interfresh Eurasia Fuarı Yaş Meyve & Sebze sektörünü bir araya getiren en önemli etkinlik olarak T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı başta olmak üzere, T.C. Ticaret Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ihracatçı birlikleri ve kalkınma ajanslarının destekleri ile 16 Ekim’de Antalya Anfaş Expo Center’da kapılarını ziyaretçilerine açıyor.
İlk yılında 26 ülkeden yurt dışı alım heyeti getirmeyi başaran Interfresh Eurasia, 2019 yılı Yurt Dışı Alım heyetleri çalışmalarına devam ediyor.

Alım heyetleri için hedef ülkeler arasında Almanya, İtalya, Yunanistan, Polonya, Romanya, Litvanya, Hollanda, Danimarka, Sırbistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Moldovya, Özbekistan, Lübnan, Ürdün, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Çin ve Sudan bulunmaktadır. Bu ülkelerde alım heyeti çalışmaları başlatılmış olup, yurt içinde yerleşik yabancı ataşelikler, yurt dışındaki Türk ataşelikleri ve Antexpo’nun yurt dışı acenteleri ile birlikte 26 ülkeden alım heyetlerini ağırlayacaktır.

Fuar Konusu

Sebze, Meyve, Depolama, Ambalaj, Lojistik, Tarım Makinaları
Gıda, Gıda İşleme, İçecek, Seracılık, Tarım Ekipmanları, Teknolojileri ve Endüstrileri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Interfresh Eurasia

Detaylar

Başlangıç:
16 Eylül 2021
Bitiş:
18 Eylül 2021
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.euroasiainterfresh.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

Antexpo Fuarcılık
E-posta:
info@antexpo.info
Website:
http://www.anfas.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar