Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

EURIE Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi ve Fuarı

 19 Şubat 2021 @ 10:00 - 21 Şubat 2021 @ 20:00    İstanbul

:

EURIE Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi ve Fuarı 19-21 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak.

Dünyanın en seçkin üniversitelerinin, akademisyen ve yükseköğretim sektörünün önde gelen temsilcilerinin bir araya geleceği EURIE Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi ve Fuarı için nefesler tutuldu.

Dünyanın en saygın üniversiteleri İstanbul’da geleceğin eğitim dünyası için EURAS organizasyonu ile bir araya geliyor.

Panel ve seminerlerde Yapay zekâ teknolijileri, Girişimcilik ve Teknoloji , Akıllı Diplomalar, Eğitimde Yükselen Çin, Yükselen Değer Türkiye konuşulacak. Geçen sene EURIE’de Barış mesajı veren üniversiteler, bu sene çocuklar için mutlu bir dünya temasını işleyecek.

Dünyanın Marka Üniversiteleri İstanbul’da

Zirvede Rusya, Çin, Amerika, Birleşik Krallık, Ukrayna, Azerbaycan, İran, Irak, Malezya, İspanya, Almanya, Fransa, KKTC’ ve Türkiye’den 500 üniversite yer alacak.

Ülkemizin yüksek öğretiminin dünyaya açılması açısından büyük önem taşıyan Avrasya Uluslararası Yükseköğretim Zirvesi’nin temel amacı, Türkiye’deki üniversitelerin dünyanın marka üniversiteleri ile farklı alanlarda iş birliği yapmasına zemin hazırlamakve ülkemizin küresel güce dönüşmesinde katkıda bulnmak.

Gelecek için Eğitim İş Birliği Artıyor

EURIE 2021- Avrasya Uluslararası Yükseköğretim Zirvesi, dünyanın en büyük üçüncü uluslararası eğitim zirvesi olma özelliğini taşıyor.

Zirvede “uluslararasılaşma, eğitim politikaları, öğrenci değişim programları, bölgenin eğitim stratejileri, trendleri ve fırsatlar” konuşulacak. Ayrıca, ikili görüşmelerle işbirlikleri yapılacak.

EURAS (Avrasya Üniversiteler Birliği) Nedir?

EURAS, Batı ve Orta Avrupa, Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu ve Asya’nın her yerinden 100’den fazla üniversite arasında iş birliğini teşvik ederek, Avrasya bölgesindeki eğitim standartlarının küresel gelişimi için çalışan kâr amacı gütmeyen bir uluslararası birliktir.

Bilinen uygarlıkların beşiği olan ve tüm dünya nüfusunun 2 / 3’üne sahip olan Avrasya bölgesi eğitim gelişmeleri ve kültürel akışlar açısından mükemmel bir merkez oluşturmaktadır.

EURAS, bölgesel üniversiteler için uluslararası bir eğitim platformu oluşturarak, üyelerine en iyi eğitim hizmetlerine geniş erişim için bir geçiş noktası olarak hizmet ediyor.

Dinamik ve iletişimsel bir ağ aracılığıyla uluslararasılaştırma amacına göre EURAS, küresel düzeyde en yüksek başarılara ulaşmak için çok çeşitli alanlarda yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

En hızlı büyüyen yükseköğrenim derneklerinden biri olarak EURAS, üniversiteleri farklı jeopolitik ve kültürel geçmişe ait tüm yükseköğretim kurumlarını birbirine bağlamakta, diyaloglarını geliştirmekte ve en iyi uygulamaların değişim yollarını aramaya çalışmaktadır.

Ertelendi

EURIE Avrasya Yüksek Öğretim Zirvesi ve Fuarı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
19 Şubat 2021 @ 10:00
Bitiş:
21 Şubat 2021 @ 20:00
Fuar Kategori:

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Boyut Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar