Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Uluslararası Solarex İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı

 3 Eylül 2020 @ 10:00 - 5 Eylül 2020 @ 19:00    İstanbul

: / /

13. Uluslararası Solarex İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı 3-5 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Ülkemizin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Türkiye’nin güneş enerjisi alanında üretim merkezi olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat tanıyan bir fuardır.

Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “ Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğine sahiptir.

Avrupa’nın en güneşli ülkelerinden biri olarak kabul edilen Türkiye’de bu konuya yoğunlaşan bir fuarın olması, dünya çapında tanınmış ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü çok sayıda dünya markası tarafından da yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır. Güneşlenme alanı oldukça yüksek olan ülkemiz, bu coğrafi özelliği avantaja dönüştürme konusunda en büyük desteği, “Solarex İstanbul” fuarı ile almaktadır.

Türkiye’de hızla gelişen bir katılımcı kitlesine doğru giden, Ortadoğu ve Asya pazarları için oldukça dikkat çekici olan, “Solarex İstanbul”, tam anlamıyla oturmuş bir organizasyon olup, yurt dışı katılımcıların yoğun ilgisiyle büyümesini sürdürmektedir.

“Solarex İstanbul”, planlanan seminerleri ile hem katılımcı firmalara hem de ziyaretçilerine temiz enerjinin önemini anlatmayı hedeflemektedir. Fuar, sempozyumlar ve firma konferanslarının yanı sıra ziyaretçilerin de katılım göstereceği şekilde planlanan çok sayıda farklı etkinlikten oluşmaktadır. Özellikle finansman, yatırım ve üretim konularında seminerler gerçekleştirilen fuarda, sektörün öncü kuruluşları da verdikleri seminerler ile sektörü aydınlatmaktadır.

Dünya güneş enerjisi sektörünün Ceo’ları, üst düzey yöneticileri, satınalma müdürleri, üreticiler, tüketiciler, akademisyenler, öğrenciler ile güneş enerjisi sektörünün yurt içi ve yurt dışı temsilcilerinin yer aldığı fuarda sektörün tüm mensupları bir araya gelmektedir.

Solarex İstanbul ile sektörün güç birliği yaptığı, güneş enerjisi sektörü ile sanayicileri birleştiren gerçek ticari platform yeniden oluşmaktadır.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Konusu

Güneş Termal ve PV Teknolojileri
Güneş Enerjisi Fotoelektrik Mamülleri ve Güneş Enerjisi Su Isıtıcı ve Ürün Teçhizatları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  Detaylar

Başlangıç:
3 Eylül 2020 @ 10:00
Bitiş:
5 Eylül 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
https://solarexistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Voli Fuar Hizmetleri
E-posta:
info@voli.com.tr
Website:
www.voli.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar