Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Eskişehir Endüstri Fuarı

AR-GE, Sanayi ve Teknoloji Fuarı

 27 Eylül 2023 @ 10:00 - 30 Eylül 2023 @ 18:00    Eskişehir

: /

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Eskişehir’de düzenlenecek olan Eskişehir Endüstri Fuarı bölgedeki büyük endüstri buluşmalardan biri olarak, 27-30 Eylül tarihleri arasında ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Fuar Detayları

Geleceğin teknolojilerine dair her şey Eskişehir Endüstri Fuarı’nda!

Sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, güçlü sanayiye ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Eskişehir, 27 – 30 Eylül 2023 tarihlerinde yeni iş bağlantılarına fırsat yaratan Eskişehir Endüstri Fuarı’na hazırlanıyor. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları, Eskişehir Ticaret Odası iş birliği, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ile gerçekleşecek fuar, 2022 yılında 14 ülkeden, 158 firma ve firma temsilciliği ile 19 bin 347 sektör profesyonelini bir araya getirerek sektör başarısını kanıtladı.

Türkiye’nin havacılık, savunma ve makine sanayindeki yerli ve milli gücünü ortaya koyan Eskişehir Endüstri Fuarı 27 – 30 Eylül 2023 tarihlerinde üçüncü kez Eskişehir Ticaret Odası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda makine, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki ana firmalar ile Ar-Ge firmaları, alt yükleniciler, tedarikçiler, yan sanayi firmaları, işletme teknolojileri, robot teknolojileri ve yurt dışından gelen alım heyetleri aynı organizasyonda bir araya gelecek. Türkiye markalı ana firmalar ile yan sanayi ve teknoloji üreten tedarikçilerin B2B iş görüşmelerinde bulunacağı bir pazarlama platformu oluşturulacak.

Eskişehir Endüstri Fuarı’nın sunduğu fırsatlar dünyasını keşfetmek istiyorsanız sizinle iletişime geçebilmemiz için hemen şimdi
Stant Kiralama Formu‘nu doldurarak ilk adımı atın!

Fuar Konusu

Üretim Makineleri, Takım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Makineleri, Kalite Kontrol, İstifleme, Enerji, Otomasyon, Elektrik, Elektronik, Kalıp Teknolojileri, İş Sağlığı Ve Güvenliği, Beyaz Eşya Teknolojileri, Gıda İşleme Makineleri, Değirmen Makineleri, Havacılık, Uçak Sanayi, Tren, Vagon Ve Demiryolu Teknolojileri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Eskişehir Endüstri Fuarı Eskişehir Sanayi Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
27 Eylül 2023 @ 10:00
Bitiş:
30 Eylül 2023 @ 18:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.eskisehirendustrifuari.com/

Hangi Şehirde?

Eskişehir

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar