Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

METAL EXPO Eurasia: İstanbul Demir, Çelik, Metal Ürünleri Üretim ve Teknolojileri Fuarı

 29 Eylül 2021 @ 09:00 - 2 Ekim 2021 @ 20:00    İstanbul

: /

Metalexpo Eurasia – İstanbul Demir, Çelik, Metal Ürünleri Üretim ve Teknolojileri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Metal Expo, bir fuar organizasyonu olmakla birlikte, organizasyon içeriğindeki etkinlikler dolayısıyla dört gün boyunca demir çelik sektörünün ve Türk Sanayisi’nin gündemini belirleyen; konferansları ve seminerleriyle sektörün geleceğine ışık tutan ve piyasa yapıcı özelliği bulunan dev bir organizasyondur. 170’den fazla katılımcı ve 25000 civarında nitelikli ziyaretçi ile demir çelik, üretim teknolojileri, imalat sanayileri ve endüstri inovasyon alanlarında küresel etki yaratan bu platform Avrasya bölgesinin en önemli sanayi fuarıdır.

Demir Çelik sektörünün büyük buluşması METAL EXPO, üçüncü yılına çok geniş bir etkinlik programıyla hazırlanıyor. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışından önemli kurum ve kuruluşların temsilcileri, dört gün boyunca, geçen yıllarda olduğu gibi, sektörün nabzını tutacak ve global boyutlarda bu değerli endüstrinin geniş bir değerlendirmesini yapacaklar. Konferans etkinliklerinin yanı sıra, sektörün önemli sivil toplum kurulul örgütlerinin Metal Expo iş birliğiyle organize edeceği seminer ve sertifika programları da; 2020 etkinlikleri’nin önemli bir parçası olacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

Demir, Çelik, Metal, Makine, Aksam Satış ve Üretim Prosesleri, Çeşitli Şekil ve Normda Metaller, Metal Üretim ve İşlenmesi Sırasında Kullanılan Makine, Ekipman, Yazılım ve Sistemler

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Detaylar

Başlangıç:
29 Eylül 2021 @ 09:00
Bitiş:
2 Ekim 2021 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.metalexpo.com.tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Sky Fuarcılık
Telefon:
+90 212 661 11 55
E-posta:
m.icer@skyfuar.com
Website:
www.skyfuar.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar