Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

EMITT

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

 6 Şubat @ 10:00 - 9 Şubat @ 20:00    İstanbul

:

EMITT 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Fuar Detayları

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri. Etkinlik her yıl 45.000’e yakın sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen binlerce turisti ağırlıyor.

EMITT Turizm Fuarı 25 yıldır, Türkiye’de pek çok yeni tatil ve turizm destinasyonu oluşmasına ortam hazırlayan, Türkiye’de şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı. Fuar, tüm katılımcılara, profesyonel yerli ve uluslararası ziyaretçilere yeni iş ve iş birliği olanakları sunabilen bir platform.

EMITT’e her yıl ülke pavilyonları, tatil destinasyonları, yaz ve kış turizmi ve outdoor turizmi destinasyonları, oteller ve turist merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor.

Fuar Konusu

Turizm, Seyahat Acenteleri, Oteller, Rent a Car Şirketleri, Turizm Büroları, Turizm Bakanlıkları, Bölgesel Turizm Tanıtma Ofisleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT EMITT Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
6 Şubat @ 10:00
Bitiş:
9 Şubat @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://emittistanbul.com

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

ICA Fuarcılık
Telefon:
+90 212 2918310
E-posta:
info.turkey@icaevents.com.tr
Website:
https://icaevents.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar