Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

Yapex Restorasyon Kültür Mirası ve Koruma Fuarı

 16 Haziran @ 10:00 - 18 Haziran @ 20:00    Antalya

: /

Yapex Restorasyon Kültür Mirası ve Koruma Fuarı 4-6 Kasım tarihleri arasında Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

 

3221848
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

4-6 Kasım 2020 tarihlerinde Kültür Mirasını Koruma teması ile düzenlenecek olan YapexRESTORASYON, bu alanda Türkiye’de düzenlenen tek fuar. YapexRESTORASYON, kentsel koruma ve restorasyon projelerini, restorasyon uygulamaları için doğru malzemeler ve teknikler ile buluşturmayı öncelikle hedefliyor.
Fuar; yapı restorasyon ve tadilatları ile renovatif uygulamaların yanısıra, kültür mirasını oluşturan eski ve yakın dönem mimari eserlerin restorasyonu, korunması, işlevlendirilmesi ve geleceğe aktarılması için çalışmalar yapan tüm yatırımcı, projeci ve üretici unsurları, ulusal ve uluslararası kurumları Antalya’da biraraya getiriyor.
ÇEKÜL – Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı işbirliği ve Tarihi Kentler Birliği desteği ile düzenlenen fuara Avrupa Tarihi Kentler Birliği (Heritage Europe) de destek veriyor.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
16 Haziran @ 10:00
Bitiş:
18 Haziran @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.yapex.com/restorasyon

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

Akdeniz Tanıtım
E-posta:
info@yapex.com
Website:
www.akdeniztanitim.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar