Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Yapex InnDesign
  • Bu fuar geçti.
:

Yapex InnDesign

Uluslararası Yapex InnDesign, Otel Yapıları, Tasarım Yenileme ve İş Platformu Fuarı
11 Kasım 2020 @ 10:00 - 14 Kasım 2020 @ 19:00
Antalya

Uluslararası Yapex InnDesign, Otel Yapıları, Tasarım Yenileme ve İş Platformu Fuarı 11-14 Kasım tarihleri arasında Antalya Fuar Merkezi’nde yapılacak.

 

Yapex InnDesign

Fuar Detayları

Profesyonel etkinliklerin, uluslararası ticaretin, turizm mimarisinin, modern kentleşmenin ve tasarımın odağı Antalya’da; tasarım dünyası, projeciler ve yatırımcılar yepyeni ve profesyonel bir iş platformunda bir araya geliyorlar.

Antalya, turizm mimarisinin en güzel örneklerinin yer aldığı gerçek bir tasarım kenti. Antalya’da otel tasarımı ve uygulamaları konusunda yoğun bir bilgi birikimi var. Konsept turizm tesisleri, ihtiyaçlara ve trendlere göre üretilen yenileme çözümleri, tesislerde sürdürülebilirlik esaslarına dayalı üretim, biribirinden güzel otel mekanları Antalya’yı otel tasarımı, yenilemeleri ve uygulamaları alanında uluslararası bir marka olarak ön plana çıkartıyor

Yapex organizasyonları yeni konseptler, yeni fuar ve etkinlik mekanı ile sektöre inovatif, sürdürülebilir ve teknolojik ürün ve hizmet üreten kuruluşları, karşılaşmak istedikleri karar vericiler ile nitelikli bir ortamda buluşturuyor.
Profesyonellerin Buluşması ve “İş Geliştirme”
Her biri seçkin firmalardan oluşan katılımcılar ve hedefledikleri nitelikli profesyonel ziyaretçiler için düzenlenen bu iş platformları dinamik bir pazarda sektörlere iş geliştirme ortamı sağlayacak.

3 farklı ihtisas alanında 3 yeni “İş Platformu”
· YapexRESTORASYON – Kültür Mirası ve Koruma Fuarı
· InnDESIGN – Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme Fuarı ve İş Platformu
· YapexBUSINESS – İnşaat ve Mimarlık İş Platformu

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Otel Yapıları Tasarım Yenileme ve İş Platformu Fuarı Uluslararası Yapex InnDesign Otel Yapıları Tasarım Yenileme ve İş Platformu Fuarı Yapex Fuarı Yapex InnDesign
Başlangıç:
11 Kasım 2020 @ 10:00
Bitiş:
14 Kasım 2020 @ 19:00
Antalya
Muratpaşa, Hükümet Konağı, 07280 Muratpaşa
Antalya, 07280 Türkiye
(0242) 243 97 91

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon