Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar WorldFood İstanbul
  • Bu fuar geçti.
:

WorldFood İstanbul

Uluslararası Gıda Ürünleri Teknolojileri Fuarı
6 Eylül 2023 @ 10:00 - 9 Eylül 2023 @ 19:00
İstanbul

Worldfood İstanbul 2023 – 31. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlıyor.

 

WorldFood İstanbul

Fuar Detayları

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan WorldFood İstanbul birçok yeni ürünü ve en son teknolojileri 6 – 9 Eylül 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gıda dünyasına tanıtmaya hazırlanıyor.

Gıda sektörünün en büyük buluşma noktası olan WorldFood İstanbul ICA Events’in Türkiye ofisi tarafından düzenleniyor ve çeşitli önemli kuruluşların desteğini alarak büyümeye devam ediyor.

WorldFood İstanbul Hakkında

Uluslararası gıda fuarı WorldFood İstanbul’a katılmak, gıda ürünleri alımıyla ilgilenen perakende zincirleri ve gıda toptancısı işletmelerinden gelen çok sayıda temsilciyle doğrudan iletişim kurarak satışları artırmak, ürünleri tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için etkili bir yoldur.

WorldFood İstanbul 30 yıldır gıda ve içecek üreticilerinin ve Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olmuştur.  Fuar, yabancı firmaların Türk gıda sektörünü keşfetmesi, sektördeki önemli kişilerle ve alıcılarla bağlantı kurması ve heyecan verici yeni bir pazarda ürünlerini tanıtması için ideal bir ortam. WorldFood İstanbul bir B2B (İşletmeler arası) etkinliği olarak 1 milyar dolarlık bir pazarda şirketlerin satışlarını artırması ve yeni müşteriler elde etmesi için mükemmel bir platformdur. Son on yılda Türkiye’de ithalat oranı istikrarlı bir şekilde artıyor. Daha yoğun tempolu yaşam tarzları, şehirleşme ve daha yüksek gelir ortalaması gibi yeni toplumsal trendler Türklerin gıda ve içecek alma alışkanlıklarını değiştirerek yabancı firmaların bu ülkeye daha fazla ihracat yapma şansını artırıyor.

Perakendecileri, toptancıları, özel ithalatçıları ve çok sayıdaki gıda ve içecek sektörü oyuncusunu kapsayan profesyonel kitlesiyle WorldFood İstanbul B2B işlemleri için en iyi ortamı sunuyor.  Türkiye’nin en kazançlı sektörlerinden birinde satış yapma fırsatını yakalamak için WorldFood İstanbul’a katılın.

WorldFood İstanbul katılımcıları en önde gelen sektörler ve spesifik niş grupları dahil olmak üzere gıda ve içecek sektörünü temsil eder. Fuar, gerçek gıda ve içecek ürünlerinin yanı sıra lojistik çözümleri ve sağlık ürünlerini de kapsar. Bu kadar çok ürünün sergilendiği ve benzersiz satış yapma ve iş ağı kurma olanaklarının bulunduğu fuarın her yıl yüzlerce profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması hiç de şaşırtıcı değil.

Fuar Konusu

Gıda Ürünleri ve Gıda Teknolojileri, Süt, Et, Şekerleme, Konserve, Çay Kahve, Organik, Deniz, Pekmez ve Helva Ürünleri, Çikolata, Dondurulmuş ve Hazır Gıda, Gıda Katkı Maddeleri, Alkollü Alkolsüz İçecekler, Yağlar


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı World Food World Food İstanbul World Food Istanbul Expo Fair WorldFood İstanbul WorldFood İstanbul 2020
Başlangıç:
6 Eylül 2023 @ 10:00
Bitiş:
9 Eylül 2023 @ 19:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye
One thought on

WorldFood İstanbul

  • Kudret tufan

    Bugun fuarın son gunu gıttım aşşagılıco bı tavırla karşılaştım sanırım soguk kahve standıydı boş kutuları standa dızmışler bende dolu sandım ve almaya uzandım boş oldugunu gorunce aa bunlar boş dedım ordakı adam adamda demiyorum alaycı tavırla bana guldu benimle dalga gectı bu davranış benı cok uzdu gururum incindi. Burda bunu paylaşmak istedim hiç hoş bir davranış degıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon