Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Çin Ürünleri Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Çin Ürünleri Fuarı

China Homelife Turkey
7 Eylül 2023 @ 10:00 - 9 Eylül 2023 @ 18:00
İstanbul

7. Çin Ürünleri Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor.

Çin Ürünleri Fuarı

Fuar Detayları

Dünyada uygun maliyetli ve her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin, Türkiye’de Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ile çok daha zengin ürün ve marka yelpazesiyle görücüye çıkıyor.

İş dünyası profesyonellerinin ziyaret edeceği “Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ” uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliği taşıyor.

“Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ” Çin ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik organize edilen en önemli etkinliklerden biridir. Fuar bu kapsamda Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır.

China Homelife 2009’dan bugüne kadar Brezilya, Dubai, Hindistan, Meksika, Mısır, Endonezya, Japonya, Malezya, Güney Afrika, Tayland ve Polonya’da düzenlenen dünya çapında Homelife fuar serisinin Türkiye ayağıdır.

Fuar Konusu

Genel Ticaret, Aydınlatma, Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri Donanımları, Hazır Giyim, Tekstil, Mobilya, Hırdavat, Ev Elektroniği, Hediyelik Eşya, Makine


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
China Homelife Turkey Çin Fuarı Çin Ürünleri Fuarı
Başlangıç:
7 Eylül 2023 @ 10:00
Bitiş:
9 Eylül 2023 @ 18:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye
14 thoughts on

Çin Ürünleri Fuarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon