Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Çin Ürünleri Fuarı

 9 Haziran 2022 @ 10:00 - 11 Haziran 2022 @ 20:00    İstanbul

:

Çin Ürünleri Fuarı, Haziran ayında İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Dünyada uygun maliyetli ve her seviyede kalitede ürün ve hammadde bulunabilirliği avantajı ile son 20 yıldır tüm dünyanın üretim merkezi haline gelen Çin, Türkiye’de Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ile çok daha zengin ürün ve marka yelpazesiyle görücüye çıkıyor.

İş dünyası profesyonellerinin ziyaret edeceği “Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ” uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat niteliği taşıyor.

“Çin Ürünleri Fuarı – China Homelife Turkey ” Çin ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik organize edilen en önemli etkinliklerden biridir. Fuar bu kapsamda Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır.

China Homelife 2009’dan bugüne kadar Brezilya, Dubai, Hindistan, Meksika, Mısır, Endonezya, Japonya, Malezya, Güney Afrika, Tayland ve Polonya’da düzenlenen dünya çapında Homelife fuar serisinin Türkiye ayağıdır.

Fuar Konusu

Genel Ticaret, Aydınlatma, Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri Donanımları, Hazır Giyim, Tekstil, Mobilya, Hırdavat, Ev Elektroniği, Hediyelik Eşya, Makine

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
China Homelife Turkey Çin Fuarı Çin Ürünleri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
9 Haziran 2022 @ 10:00
Bitiş:
11 Haziran 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.chinahomelifeturkey.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

İlgili Fuarlar

11 yorum

Yorum Bırakın

Avatar