Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Uluslararası İskele Kalıp Köprü, Beton ve Hareketli Platform Teknolojileri Fuarı

 19 Mart 2020 @ 10:00 - 22 Mart 2020 @ 20:00    İstanbul

: /

7. Uluslararası İskele Kalıp Köprü, Beton ve Hareketli Platform Teknolojileri Fuarı 19-22 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Sektöründe dünyadaki tek fuar olma özelliğini kazanan 6. Uluslararası İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri İhtisas Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde 4 gün boyunca 3 bin 652 yerli ve yabancı profesyoneli ağırladı. İskele kalıp sektörünün eksiklerinin tamamlanması ve doğru bilinen yanlışların düzeltilmesi adına, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yönlendirilen uzmanlar, uygulamalı eğitim ve seminerler düzenledi. Ayrıca T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteği ile gerçekleşen ‘İnşaatlarda İş Güvenliği ve Sağlığı Zirvesi’nde, Türkiye’deki iş kazalarının ve güvenlik açıkları konusunun altı çizildi. Zirve’de, inşaatlarda yaşanan ölümlü iş kazalarının 2012 yılından itibaren en yüksek rakamın 2016 yılında görüldüğü bilgisi paylaşıldı. T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu İstatistiklerine göre; 2015 yılında yaşanan iş kazalarının toplam sayısı 241bin 547 iken, bu kazaların sadece 33 bin 361’inin yapı sektöründe yaşandığı bilgisi verildi. Bin 252 kişinin ise bu kazalarda hayatını kaybettiği kaydedildi.
Demos Fuarcılık organizasyonunda, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteği ile gerçekleşen ‘İnşaatlarda İş Güvenliği ve Sağlığı Zirvesi’nde, Türkiye’de iş kazalarının en çok yaşandığı sektör olan inşaat ele alındı. Açılış konuşmasını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Daire Başkanı Furkan Yıldız’ın gerçekleştirdiği Zirve’de; T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı özel oturumunda; İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Nurullah Taş ‘Yüksekte Çalışmalarda İş Güvenliğini’, İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Alperen Fatih Dursun ‘İnşaatlarda Geçici İş Ekipmanlarının İş Güvenliğine Katkısı’, İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Sabit Yasin Bostancı ‘Güvenli İskele Projesi’ sunumları ile ziyaretçi ve katılımcılar bilgilendirildi.
Ayrıca EPSDER (Polistren Üreticileri Derneği) ve DİMDER (Doğal İzolasyon Malzeme Üreticileri Derneği) desteği ile “Binalarda Enerji Tasarrufu Mantolama ve Yalıtım Zirvesi” gerçekleşti. Zirve, yalıtım ve mantolama sektöründe ülkemizin dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini, bayileri ve distribütör firma yetkililerini ağırladı.
İskele Kalıp Fuarını 3 Bin 652 Yerli ve Yabancı Profesyonel Takip Etti
6. Uluslararası İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri İhtisas Fuarı 2018, bu yıl da tüm sektör paydaşlarını bir araya topladı. dünyanın dört bir yanından Fuar’a katılım gösteren satın almacılar, fuar boyunca katılımcı firmalarla bir araya geldi.
Sektörünün en önemli buluşma noktası olan İskele Kalıp Fuarı, en son yenilik ve teknolojilerin yanı sıra düzenlenen sektörel etkinlikler ve seminerlerle dikkat çekti. Fuara 32 ülkeden 157 yabancı ziyaretçi katılırken, etkinlikleri 3 bin 652 yerli ve yabancı profesyonel takip etti.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
19 Mart 2020 @ 10:00
Bitiş:
22 Mart 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://scafformexpo.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Demos Fuarcılık
Telefon:
+90 212 288 02 06
E-posta:
info@demosfuar.com.tr
Website:
http://demosfuar.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar