Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Türkiye Kooperatifler Fuarı

 24 Eylül 2020 @ 09:00 - 27 Eylül 2020 @ 20:00    Ankara

:

2. Türkiye Kooperatifler Fuarı 24-27 Eylül’de Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda.

Ülkemizde kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç ve dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla Bakanlığımız tarafından 2012 ve 2017 yıllarında olmak üzere iki ayrı kooperatifler fuarı düzenlenmiştir. Fuarın üçüncüsü Ankara Ticaret Odası Congresium Fuar Merkezinde düzenlenecektir.

Fuarın amacı; 8 milyona yakın ortağını milli ekonomiye dahil eden, yerli ve yerinde üretim yaparak ülke ekonomisine katkı sağlayan kooperatiflerimizin yerli ve yabancı sektör ve e-ticaret temsilcileri ile aynı çatı altında buluşarak ürünlerini tanıtması ve bu sayede küresel ticarette yer almasını sağlamaktır.

Fuarda kooperatifler, ücretsiz tahsis edilecek stantlarda dört gün boyunca tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetleri yapma imkanı bulacaklardır. Uluslararası katılımın planlandığı fuar kapsamında düzenlenecek olan panellerde dünyada kooperatifçiliğin geldiği nokta, kooperatiflerin ekonomimiz için önemi ve ülke kooperatifçilik politikamızda gelecek hedeflerimiz masaya yatırılacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

Kooperatif İşletmeleri ve Kooperatifçilik
Kooperatif İşletmelerin Ürün ve Hizmetleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Detaylar

Başlangıç:
24 Eylül 2020 @ 09:00
Bitiş:
27 Eylül 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.koopfuar.com.tr

Hangi Şehirde?

Ankara

Organizatör

HYF Fuarcılık
E-posta:
info@hyf.com.tr
Website:
http://hyf.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar