Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Teke Yöresi Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Makineleri, Teknolojileri ve Yem Fuarı

 16 Nisan 2020 @ 09:00 - 19 Nisan 2020 @ 20:00    Burdur

: /

Teke Yöresi 6. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Makineleri, Teknolojileri ve Yem Fuarı 16-19 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Teke Yöresine damgasını vuran Teke Yöresi 6. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı 16 Nisan – 19 Nisan 2020 tarihleri arasında Tarım ve Hayvancılık sektörlerinin ülkemizdeki en önemli merkezlerinden biri olan Burdur’da düzenlenecektir.
Ülkemizde büyükbaş ve küçükbaş süt hayvancılığının önemli merkezlerinden olan Burdur’un verimli tarım arazilerine sahip bir bölgede yer alması ve coğrafi konumu nedeni ile özellikle Teke Yöresi’nin merkezi konumundadır. Bu yönleri ile hayvansal ve bitkisel ürünlerin üretim ve işlenmesinde ihtiyaç duyulan  yeni teknolojilerin tanıtıldığı bölgenin en önemli fuarı olan  Teke Yöresi 6. Canlı Hayvan, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı’nda sizleri yerinizi almak için davet ediyoruz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Yorum Bırakın

Avatar