Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Tarım Tek Polatlı
  • Bu fuar geçti.
:

Tarım Tek Polatlı

2 Haziran 2020 @ 09:00 - 6 Haziran 2020 @ 19:00
Ankara

Tarım Tek Polatlı, 2-6 Haziran tarihlerinde Ankara Polatlı Kapalı Spor Solonu’nda gerçekleşecek.

Türkiye’de tarımın gelişmesini hedefleyen ve fuarcılık hizmetini de bu amaçda kullanan Sky Fuarcılık’ın, Polatlı Ticaret Odası ve Polatlı Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştireceği Tarım Tek Fuarı’na, Polatlı ve çevresinden yaklaşık 150 markanın katılım sağlaması bekleniyor. 5.000 m² kapalı, 9.800 m² açık alanda kurulacak organizasyonun katılımcı profilini tarım ekipmanları, gübre üreticileri, yem üreticileri, endüstriyel ürün üreticileri ve gıda üreticileri oluşturmakta. 5 gün sürecek etkinliğe, Polatlı, çevre il ve ilçelerden yoğun bir ziyaretçi akını olması bekleniyor.

Tarım Tek Polatlı

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
2 Haziran 2020 @ 09:00
Bitiş:
6 Haziran 2020 @ 19:00
Ankara
Ankara, Türkiye

Organizatör

Sky Fuarcılık

Günümüzde tüm fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerinin en çok ilgilendiği soruyu SKY, baştan cevaplayacak bir anlayışla fuarlarını kurguluyor. Katılımcıyı her aşamada bilgilendiren ve fuarı ziyaret edecek profili, önceden belirlenmiş bir içerikle katılımcının kaygılarını gideren, katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini ilke edinen fuarlarla yeni ufuklara yelken açıyor.Fuarcılık ve sektörel dergiler alanında deneyimli kadrolarıyla yeni olmanın avantajını kullanan SKY Fuarcılık, uluslararası işbirlikleri ve ihracatı geliştirme noktasında yerli ve yabancı yatırımcıları, servis sağlayıcıları ve tedarikçileri bir araya getirecek fuar organizasyonları düzenleyerek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor.

+90 212 661 11 55
m.icer@skyfuar.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon