Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

SODEX Ankara

 30 Eylül 2020 @ 09:00 - 3 Ekim 2020 @ 20:00    Ankara

: /

Fuar Navigation

SODEX ANKARA 2020 Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerji Sistemleri Fuarı ziyaretçileriyle ve sektörün önde gelenleriyle buluşuyor.

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, SODEX Ankara30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihleri arasında ATO Congresium / Ankara’da düzenlenecek. İklimlendirme sektörü ürün gruplarına 360 derece bir bakış açısı sunan fuar, en son düzenlenen 2017 yılındaki versiyonu ile bir kez daha kanıtladığı başarısını 2020 yılında da devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Düzenlendiği şehir olan Ankara’nın stratejik önemi göz önünde bulundurulduğunda ve şehrin sektör için önemi değerlendirildiğinde profesyonel ziyaretçi anlamında büyük ilgi beklenmektedir.

30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihleri arasında sektörün buluşma noktası olacak olan fuarın tekrar bölge ve ülke ekonomisine büyük katkısı olması beklenmektedir.
Avrasya bölgesinin en büyük İklimlendirme fuarı ISK-SODEX’i uzun yıllardır organize eden Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan fuar, sektördeki son gelişme ve yenilikleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacaktır.

Fuar Konusu

Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Pompa, Vana, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerji Sistemleri Ekipmanları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
30 Eylül 2020 @ 09:00
Bitiş:
3 Ekim 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.sodexankara.com

Hangi Şehirde?

Ankara

Organizatör

Hannover Messe

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar