Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Rail Industry Show

Eskişehir Demiryolu Endüstrisi, Altyapı ve Teknolojileri Fuarı

 19 Eylül @ 10:00 - 21 Eylül @ 18:00    Eskişehir

:

RAIL INDUSTRY SHOW; Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, ülkemizin demiryolu hatları ve aynı zamanda demiryolu endüstrisi açısından kalbi konumunda olan Eskişehir’de 19-21 Eylül 2023’de düzenlenecektir.

Fuar Detayları

RAIL INDUSTRY SHOW; Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, ülkemizin demiryolu hatları ve aynı zamanda demiryolu endüstrisi açısından kalbi konumunda olan Eskişehir’de düzenlenecektir.

Ülkemizin kalkınması için stratejik öneme sahip olan demiryolu sektörünün gelişiminde kritik bir rol oynayacak olan fuar T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirilecektir.

Türkiye, demiryolu ulaşımı alanında son yıllarda büyük bir atılım göstermiş ve bunu artan bir ivmeyle devam ettirmektedir. Rail Industry Show, milli bilince ve kültürel farkındalığa sahip yerli organizatör firmaların işbirliğinde alanında deneyimli ve profesyonel ekibiyle ülkemizin ve sektörün ilerleyişine katkıda bulunacak en önemli uluslararası buluşma platformu olma hedefi ile yola çıkmıştır.

Fuar Konusu

Demiryolu, Raylı Sistemler, Altyapı, Ulaşım Teknolojileri, Raylı Sistemler Teknolojileri, Demiryolu Altyapısı Üst Yapısı, Demiryolu Araçları Ve Ekipmanları, Yedek Parça ve Komponentler

Fuar Sektörü

Demiryolu Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı Demiryolu Fuarı Rail Industry Show Rolling Stock Infrastructure and Technologies Summit & Exhibition

Detaylar

Başlangıç:
19 Eylül @ 10:00
Bitiş:
21 Eylül @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.railindustryshow.com/

Hangi Şehirde?

Eskişehir

Organizatör

Modern Fuarcılık
E-posta:
info@modernfuarcilik.com.tr
Website:
https://www.modernfuarcilik.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar