Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Rail Industry Show
  • Bu fuar geçti.
:

Rail Industry Show

Eskişehir Demiryolu Endüstrisi, Altyapı ve Teknolojileri Fuarı
19 Eylül 2023 @ 10:00 - 21 Eylül 2023 @ 18:00
Eskişehir

RAIL INDUSTRY SHOW; Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, ülkemizin demiryolu hatları ve aynı zamanda demiryolu endüstrisi açısından kalbi konumunda olan Eskişehir’de 19-21 Eylül 2023’de düzenlenecektir.

Rail Industry Show

Fuar Detayları

RAIL INDUSTRY SHOW; Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, ülkemizin demiryolu hatları ve aynı zamanda demiryolu endüstrisi açısından kalbi konumunda olan Eskişehir’de düzenlenecektir.

Ülkemizin kalkınması için stratejik öneme sahip olan demiryolu sektörünün gelişiminde kritik bir rol oynayacak olan fuar T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı desteğiyle gerçekleştirilecektir.

Türkiye, demiryolu ulaşımı alanında son yıllarda büyük bir atılım göstermiş ve bunu artan bir ivmeyle devam ettirmektedir. Rail Industry Show, milli bilince ve kültürel farkındalığa sahip yerli organizatör firmaların işbirliğinde alanında deneyimli ve profesyonel ekibiyle ülkemizin ve sektörün ilerleyişine katkıda bulunacak en önemli uluslararası buluşma platformu olma hedefi ile yola çıkmıştır.

Fuar Konusu

Demiryolu, Raylı Sistemler, Altyapı, Ulaşım Teknolojileri, Raylı Sistemler Teknolojileri, Demiryolu Altyapısı Üst Yapısı, Demiryolu Araçları Ve Ekipmanları, Yedek Parça ve Komponentler

Fuar Sektörü

Demiryolu Fuarları


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı Demiryolu Fuarı Rail Industry Show Rolling Stock Infrastructure and Technologies Summit & Exhibition
Başlangıç:
19 Eylül 2023 @ 10:00
Bitiş:
21 Eylül 2023 @ 18:00
Eskişehir
Arifiye, İki Eylül Cd., 26010 Odunpazarı
Eskişehir, 26010 Türkiye
(0222) 214 26 26

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon