Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Promosyon Show İstanbul Fuarı

 16 Eylül 2020 @ 10:00 - 19 Eylül 2020 @ 20:00    İstanbul

:

Promosyon Show İstanbul Fuarı, 16-19 Eylül’de sektörün ilgilileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Promosyon Show İstanbul 2019’da ilk kez gerçekleştirilen konferans etkinliği, özellikle katılımcı kurum temsilcilerinin ve PROMASİAD derneğinin iş birliği ile birlikte fuar katılımcı ve ziyaretçileri tarafından büyük beğeni kazandı. Sky Fuarcılık olarak, bu konferans, seminer ve sertifikalı eğitim programlarını (2020’de ilk kez düzenlenecek), 16 -19 Eylül 2020’de gerçekleştrilecek fuar sürecinde çok daha geniş ve çok daha uluslararası bir formata taşımak için gerekli hazırlıkların büyük bir kısmını tamamladık. Amacımız bu sektörün gücünü tüm dünyaya, artan bir marka değeriyle birlikte yansıtabilmek.

Kurumsal pazarlama, tanıtım, reklam ürünleri, baskı sistemleri ve hediyelik ürün sektöründe, Türkiye’nin en büyük marka fuarına dönüşen Promosyon Show İstanbul, dördüncü kez Pullman Convention Center’da gerçekleştirilirken, organizasyonun içeriğine eklenen konferans, seminer ve endüstri tasarımı yarışmasıyla sektörün ana platformu olma özelliğini de perçinliyor. Sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da belli bir saygınlığa ulaşan organizasyon, ayrıca Anadolu’nun belli şehirlerinde gerçekleştirdiği günübirlik ‘mini fuar’ konseptindeki etkinlikleriyle, yenilikçi hizmet anlayışında sektöre yeni boyutlar kazandırıyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

Promosyon ve Tanıtım Ürünleri, Kurumsal Pazarlama, Reklam, Matbaa ve Baskı Teknolojileri

Promosyon Amaçlı Ajanda, Kalem, Masaüstü Setler, Takvim, Powerbank, Usb Bellek, Anahtarlık Kurumsal Görsel Uygulamaları ve Baskı Teknolojileri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Detaylar

Başlangıç:
16 Eylül 2020 @ 10:00
Bitiş:
19 Eylül 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.promosyonshow.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Sky Fuarcılık
Telefon:
+90 212 661 11 55
E-posta:
m.icer@skyfuar.com
Website:
www.skyfuar.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar