Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Powder Tech
  • Bu fuar geçti.
:

Powder Tech

15 Ekim 2020 @ 10:00 - 18 Ekim 2020 @ 20:00
İstanbul

Powder Tech Toz, Granür ve Dökme Hammaddeleri İşleme Teknoloji ve Makineleri Fuarı, 15-18 Ekim 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’de yapılacak.

Toz, granül ve dökme hammaddelerin üretim ve işleme süreçleri alanlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar, sektörün tek ihtisas fuarı Powder Tech’de bir araya gelecek.

Tepe Fuarcılık tarafından düzenlenen Powder Tech – Toz, Granür ve Dökme Hammaddeleri İşleme Teknoloji ve Makineleri Fuarı, 582 milyon nüfusa sahip Asya, Avrupa ve Orta Doğu’dan sektör alıcıları için en önemli tedarik merkezi olacak. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, eşsiz lokasyonu ve kolay ulaşılabilirliği ile de sektörün cazibe merkezi haline gelecek.

Powder Tech toz, granül, dökme malzeme, sıvıdan kaliteli ürünler üretme ve hammadde işleme süreçlerinin içerisinde yer alan boyut küçültme, eleme, karıştırma, taşıma, ölçme, tartma, dozajlama veya granül haline getirmenin yanı sıra tüm yeniliklere bünyesinde yer vererek sektörün en büyük iş geliştirme platformu olacak.
Hammadde üretim ve dağıtım süreçlerinin tek çatı altında toplanacağı fuar, camdan yapı malzemelerine, kâğıttan ilaca, kimyasaldan gıdaya kadar çeşitli endüstriler için benzersiz bir genel bakış açısı sunacak.

Fuar Konusu
Hammadde, Dozajlama, Öğütme, Tozsuzlaştırma, Taşıma, Kırma, Paketleme, Dolum, Havalandırma ve Ambalaj Makine ve Teknolojileri

Başlangıç:
15 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
18 Ekim 2020 @ 20:00
İstanbul
Hoca Paşa, Ankara Cd., 34110 Fatih
İstanbul, 34110 Türkiye
(0212) 455 59 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon