Yükleniyor Fuarlar
 • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Manisa Uluslararası Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

 3 Kasım 2022 @ 10:00 - 6 Kasım 2022 @ 19:00    Manisa

: /

Manisa 16. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 03 – 06 Kasım 2022 tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Tekno Tarım, Manisa 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı 4 Kasım Perşembe günü açılıyor. Firmalarla üreticiler tarımın başkenti Manisa’da bir araya geliyor.

Bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan Tekno Tarım Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 4 Kasım 2021’da açılıyor. Manisa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün öncülüğünde SNS Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, 7 Kasım Pazar akşamına kadar ziyarete açık olacak.

Geçtiğimiz yıl pandemi koşulları nedeniyle Türkiye’de 2020 yılında yapılan tek tarım fuarı olma özelliği taşıyan Tarım Fuarı’nda Türkiye’nin birçok ilinden 100’ü aşkın üretici firma 500’ün üzerinde marka yer alacak. Sektörün öncü firmalarının yanı sıra 10’un üzerinde kurum ve kuruluşun da standı yer alacak. Tarım üreticileriyle firmaları buluşturacak fuar, başta Manisa Valiliği ve Manisa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere birçok kurum ve kuruluş tarafından da destekleniyor. Ayrıca fuara katılan firmalar, KOSGEB desteğinden de yararlanabiliyorlar.

Fuarı Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar ise şöyle:

Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Yunusemre Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Şehzadeler Ziraat Odası, Manisa Esnaf Odalar Birliği (MESOB), Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Ziraat Mühendisleri Odası Manisa Şubesi, Manisa Veteriner Hekimler Odası, Manisa İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Manisa Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği, Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Manisa Süt Birliği, Manisa’yı Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği.

Merakla beklenen fuar, 7 Kasım Pazar gününe kadar ziyaretçiler tarafından gezilebilecek.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Manisa Fuarı Manisa Gıda Fuarı Manisa Hayvancılık Fuarı Manisa Tarım Fuarı Manisa Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı Manisa Uluslararası Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
3 Kasım 2022 @ 10:00
Bitiş:
6 Kasım 2022 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://snsfuarcilik.com.tr/

Hangi Şehirde?

Manisa

Organizatör

SNS Fuarcılık
E-posta:
info@snsfuarcilik.com.tr
Website:
www.snsfuarcilik.com.tr

2 yorum

 • Avatar
  Harun Gülpınar Cevapla

  Kocaeli İzmit’ten yazıyorum fuara giriş için geldiğinizde form veya neyse girebilirmiyiz

 • Avatar
  Ahmetcemal şahintürk Cevapla

  Tarım fuarlarının tarihlerini lütfen atın bana. Tşk ederim

Yorum Bırakın

Avatar