Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

MAKTEK Avrasya Fuarı

Takım Tezgahları, Metal-Sac İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar, Kalite-Kontrol Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı

 26 Eylül 2022 @ 09:00 - 1 Ekim 2022 @ 20:00    İstanbul

: /

MAKTEK Avrasya – Takım Tezgahları, Metal-Sac İşleme Makineleri, Tutucular-Kesici Takımlar, Kalite-Kontrol Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı sektörün ilgilileriyle buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticileri, 31 Ağustos – 04 Eylül 2021 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek MAKTEK Avrasya 2021 Fuarı’nda bir araya gelecek.

MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen 1.000’i aşkın firma ve firma temsilciliğini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. 98 ülkeden 56.526 ziyaretçinin yanı sıra Çin ve Tayvan gibi milli katılımlara ek olarak Almanya, Rusya, İtalya ve Hindistan başta olmak üzere 30 ülkeden uluslararası katılımcılara ev sahipliği yapan fuar; yurt dışından gelen kamu ve sivil toplum örgütlerinin üst düzey yöneticilerini de ziyaretçi olarak ağırladı. 14 salonda toplam 120 bin metrekarelik alanda katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi.

Fuarda, takım tezgahları, metal – sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer aldı.

Fuar Konusu

Takım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol, Test ve Ölçüm Cihazları, Metal İşleme, Yağ ve Sıvılar, Yazılım ve Otomasyon

Fuar Sektörü

Metal Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
MAKTEK Avrasya Fuarı MAKTEK Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
26 Eylül 2022 @ 09:00
Bitiş:
1 Ekim 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.maktekfuari.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar