Yükleniyor Fuarlar

MAGROTEX

Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı

 25 Ekim @ 10:00 - 29 Ekim @ 19:00    Mardin

: /

9. MAGROTEX’23 Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı 25-29 Ekim 2023 tarihleri arasında sektörün ilgilileri ile buluşuyor..

1811550
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

Tarım sektörünün ve Ortadoğunun önemli buluşma noktalarından biri olan Mardin’de Magrotex’23 Uluslararası Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarının bu sene 9.sini düzenliyoruz. Türkiye de ve Ortadoğu da oldukça ses getiren MAGROTEX fuarı 25.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Zümrüt Fuarcılık Mezopotamya nın verimli topraklarda Katılımcı firmalarımıza katma değer yaratacak şekilde ürünlerini pazarlayacakları Uluslararası  hizmetler üretiyoruz. Tarım ve gıda  makineleri doğru tarım teknikleri, bitki besleme, gübreler, zirai ilaçlar, su ve sulama teknolojileri, gıda ve gıda ürünleri ,unlu mamüller, bakliyat, hayvancılık gibi  birçok sektörü MAGROTEX FUARINDA buluşturuyoruz.

Mardinimizin uluslararası arenada tanıtımına ve ülke ekonomisine katkı sağlayan bu Magrotex fuarında görüşmek üzere…

Fuar Konusu

Tarım, Tarım Teknolojileri, Tohum, Gübre, Yem, Sulama Üniteleri, Seracılık, İlaçlama, Hayvancılık Teknolojileri, Gıda ve Gıda Endüstrisi

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


MAGROTEX Mardin Hayvancılık Fuarı Mardin Tarım Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
25 Ekim @ 10:00
Bitiş:
29 Ekim @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.zumrutfuarcilik.com.tr/

Hangi Şehirde?

Mardin

Organizatör

Zümrüt Fuarcılık

Yorum Bırakın

Avatar