Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

KATEF Kamu Tedarikçileri Fuarı

 19 Aralık 2019 @ 09:00 - 21 Aralık 2019 @ 20:00    İstanbul

:

KATEF Kamu Tedarikçileri Fuarı 19-21 Aralık’ta İstanbul Yeşilköy Fuar Merkezi’nde.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Cumhurbaşkanlığı düzeyinde kamu satın almalarında yerli ürünlerin tercih edilmesi isteniyor. Amaç yerli ve milli sanayinin gelişmesi ve cari açığın azalması. Belirlenen bu hedef doğrultusunda kamu kurumu satın alma yetkilileri daha fazla yerli üretici ile tanışmak istiyor. Kim, nerede, ne üretiyor daha fazla alternatife sahip olmak istiyor. Yerli üreticiler de kamu satın alma yetkilileri ile tanışmak ve ürünlerini satmak istiyor. Bütün bunlarla beraber, ne üreticilerin tek tek kamu kurumlarını ziyaret etme, ne de kamu kurumlarının bu ziyaretlerin hepsini karşılama durumu var. Bu maliyet ve zaman açısından mümkün değil, ekonomik değil. Bu ihtiyacı karşılamak üzere yerli üreticilerle kamu kurumları satın alma yetkililerini buluşturacak KATEF – Kamu Tedarikçileri Fuarı düzenleniyor.
Üretmeyen bir Türkiye kalkınamaz ve desteklenmeyen bir üretim sürdürülemez. Bu yüzden kalkınmanın anahtarı “yerli ve milli” üretimdir.
KATEF, Türkiye’nin global dünya ekonomisinde daha etkin bir güç olması ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamasına katkı sağlanması adına Türkiye’de yerli ve milli kalkınmaya destek olacak tüm paydaşları bir araya getirmeyi amaçlıyor.
KATEF – Kamu Tedarikçileri Fuarı, 19 – 21 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek.
Kamu ve özel sektör satın almacılarının ziyaret edeceği fuarda, yerli tedarikçileri ve satın almacıları bir araya getirerek
sunulan yenilikleri incelemek,
kurumların ihtiyaçları için iş bağlantılarını çeşitlendirmek,
alternatif çözümlere sahip olmak,
“yerli ve milli” üretimi desteklemek
için yüksek nitelikli bir iş platformu sunulmaktadır. Böylece “yerli ve milli” üretimin özellikle kamu alımlarında desteklenerek dışa bağımlılığımızın azaltılmasına önemli katkılar sağlanmış olacaktır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
19 Aralık 2019 @ 09:00
Bitiş:
21 Aralık 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://kateffuari.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Abies Fuar
E-posta:
info@abies.com.tr
Website:
www.abies.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar