Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar İstanbul Art Show Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

İstanbul Art Show Fuarı

20 Aralık 2019 @ 09:00 - 22 Aralık 2019 @ 20:00
İstanbul

İstanbul Art Show 2019 Çağdaş Sanat Fuarı İstanbul Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenecek.

İstanbul Art Show’un 2019 yılı teması “Hakikat Askıda: Post-truth Çağında Sanat”; odak ülkesi İran.
Hakikatin bütünüyle önemsizleştiği bir dönemde, sanat yeni bir yol gösterici olabilecek mi? Dönemin muğlaklığı, nesneleri ve olguları boş gösterenlere dönüştürmesi, sanatı nasıl etkileyecek? Yeni dönemin sanat akımları nasıl biçimlenecek?
Dünyanın en eski uygarlıklarından ve sanat merkezlerinden birisi olan İran için Türk, Türkiye için İran sanatı ne anlama geliyor? Benzerlikler, farklılıklar, işbirlikleri çerçevesinde İranlı ve Türk sanatçılar ile sanatseverler İstanbul Art Show’da bir araya geliyor.

İstanbul Art Show Fuarı

Fuar Detayları

İstanbul Art Show her yılın Aralık ayında, o yıl için seçtiği tema ve belirlediği odak ülke çerçevesinde ulusal ve uluslararası önde gelen galerileri bir araya getiren, sanat sohbetleri, konferanslar, sergiler, performanslar ve kokteyllerle sanat dünyasının tüm aktörlerini buluşturarak sanat evrenindeki son gelişmelerin, dönüşümlerin ve gelecek öngörülerinin dört gün boyunca tartışmaya açıldığı geniş bir platform ve şeffaf bir sanat pazarıdır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
20 Aralık 2019 @ 09:00
Bitiş:
22 Aralık 2019 @ 20:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon