Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

İzmir Enternasyonal Fuarı

 3 Eylül 2021 - 12 Eylül 2021    İzmir

: / /

90. İzmir Enternasyonal Fuarı zengin içeriği ile Uluslararası İzmir Fuar Alanı -Kültürpark’ta sizlerle buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Farklı sektörleri bir araya getiren ülkenin ilk ve tek genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, geçmişten bu yana dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor. İzmir Enternasyonal Fuarı ülkenin ticari perspektifini genişlettiği gibi, yarattığı kültürlerarası etkileşim ortamı ile ülkenin kültürel gelişimine de katkıda bulunuyor.

Ticaret hacmi yüksek olan sektörlerin gelişimini teşvik eden ve bu misyonunu teknolojinin nabzını tutarak güncelleyen İzmir Enternasyonal Fuarı, Cumhuriyet’in ilk yıllarından bu yana sahip olduğu “ticaret öncüsü” konumunu güçlendirmeye devam ediyor.


Her yıl farklı kültürlere ev sahipliği yapan; havasını soluyan herkesi, geçmiş ve gelecek arasında zaman yolculuğuna çıkartan İzmir Enternasyonal Fuarı, pandemi koşullarına rağmen geçmişten geleceğe uzanmaya devam ediyor…

Dünyanın en köklü uluslararası genel ticaret fuarlarından biri ve ülke tarihinin ilk fuarı olan İzmir Enternasyonal Fuarı, İZFAŞ tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, T.C. Ticaret Bakanlığı himayesinde; 03 – 12 EYLÜL 2021 tarihleri arasında, İzmir Uluslararası Fuar Alanı / Kültürpark’ta 90. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İzmir, savaşlara, kıtlıklara, krizlere rağmen 90 yıllık tarihi serüvenine devam eden Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı ile, tüm yerli ve yabancı katılımcı firma ve ziyaretçiler için büyük bir ticari fırsat ve festival alanı olmaya pandemi koşullarına rağmen bu yıl da devam edecek.

Ticaretin, kültür-sanat ve eğlenceyle buluştuğu en uzun soluklu fuarı olan, İzmir Enternasyonal Fuarı, köklü geçmişini, 21.yüzyılın değişen ve gelişen yapısına uygun olarak, bu yıl da pandemi koşullarına uygun olarak gerekli tüm önlemler alınarak geleneksel öncü rolünü sürdürmeye devam edecektir.

Dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan COVID- 19 salgını nedeni ile, 90. İEF 03 – 12 Eylül 2021 tarihlerinde, Ticaret Bakanlığı’nın 18.08.2020 tarihli ve 56679989 sayılı yazısı gereği, açık alanda ve sınırlı sayıda ziyaretçi girişine izin verilerek, ilgili bakanlık ve kurumların direktifleri doğrultusunda gerekli pandemi önlemleri uyarınca; maske, sosyal mesafe, her stantta dezenfektan bulunması ve kullanımı mecbur tutularak, gıda alanlarında oturma düzeni oluşturulmadan, kontrollü olarak düzenlenecektir.

Fuar Konusu

Genel Ticaret
Sağlık, Gıda, Otomotiv, Ticari Araç, İş Makineleri, Genel Makine, Mobilya, Finans, İletişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Enternasyonal Fuar İzmir Enternasyonal Fuarı İzmir Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
3 Eylül 2021
Bitiş:
12 Eylül 2021
Fuar Kategori:
, ,
Website:
https://ief.izfas.com.tr/

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

İZFAŞ

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar