Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

İzmir Enternasyonal Fuarı

 4 Eylül 2020 @ 09:00 - 13 Eylül 2020 @ 20:00    İzmir

: / / / / /

89. İzmir Enternasyonal Fuarı zengin içeriği ile Uluslararası İzmir Fuar Alanı -Kültürpark’ta sizlerle buluşuyor.

Farklı sektörleri bir araya getiren ülkenin ilk ve tek genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, geçmişten bu yana dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor. İzmir Enternasyonal Fuarı ülkenin ticari perspektifini genişlettiği gibi, yarattığı kültürlerarası etkileşim ortamı ile ülkenin kültürel gelişimine de katkıda bulunuyor.
Ticaret hacmi yüksek olan sektörlerin gelişimini teşvik eden ve bu misyonunu teknolojinin nabzını tutarak güncelleyen İzmir Enternasyonal Fuarı, Cumhuriyet’in ilk yıllarından bu yana sahip olduğu “ticaret öncüsü” konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

İzmir Enternasyonal Fuarı ticareti canlandırmanın yanı sıra, 10 gün süren etkinlikleriyle fuar misafirlerine eğlence dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Konserden tiyatroya, sinema gösterimlerinden müzikal gösterilere, söyleşiden sokak gösterilerine her yıl heyecanla beklenen ve her kesime hitap eden birçok etkinlikle birlikte İzmir Enternasyonal Fuarı; 4 – 13 Eylül 2020’de 89. kez kapılarını dünya ticaretine ve kültür alışverişine açacak.

Fuar Konusu

Genel Ticaret
Sağlık, Gıda, Otomotiv, Ticari Araç, İş Makineleri, Genel Makine, Mobilya, Finans, İletişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  Detaylar

Başlangıç:
4 Eylül 2020 @ 09:00
Bitiş:
13 Eylül 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
, , , , ,
Website:
https://ief.izfas.com.tr/

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

İZFAŞ

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar